IMG_0757

Yılın Düğünü

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mutluhan Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Yüksel Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Mutlu’nun biricik oğlu Metin Mutlu ile Sevcan Sak, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Hanifi Mutlu-Sevim Mutlu’nun biricik oğulları Metin Mutlu ile, Güzin Sak-Suavi Sak’ın biricik kızları Sevcan Sak’ın düğün töreni Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleştirildi. İş, spor, siyaset, sanat dünyasının bir araya geldiği görkemli düğün töreni kokteylin ardından nikah töreni ile başladı. Davetlilerin ellerindeki “Niyet” balonları, genç çiftlerin evet demeleriyle birlikte sonsuzluğa uçuruldu. Nikah töreni sonrası davetlilerin masalarını tek tek dolaşan Metin&Sevcan çiftine misafirler iki cihan saadeti dilediler.
Sanayici, iş adamı, sanat-spor camiasından oluşan seçkin misafirler gönüllerince eğlenerek unutamayacakları bir akşamı da geride bıraktılar. Yılın düğünü olarak adlandırılan düğün töreni, havai fişek gösterisi sonrasında tamamlandı.
Olay Gazetesi olarak Metin ve Sevcan çiftine bir ömür boyu saadet diler, kurdukları yuvanın vatana, milletimize hayırlı evlatlar ile taçlandırmalarını mevladan niyaz ederiz.

IMG_0770

IMG_0769

IMG_0768

IMG_0767

IMG_0766

IMG_0765

IMG_0763

IMG_0761

IMG_0760

IMG_0758

IMG_0757

Yorumlar kapalı.