win-eurasia-metalworking-1

WIN EURASIA METALWORKING 2017

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrasya’nın en önemli imalat sanayii fuarı olan WIN EURASIA MetalWorking, tüm sac işleme zincirini tek bir çatı altında sunuyor.

– Yeni nesil sac işleme, kaynak ve yüzey işlem teknolojileri bir arada

– “Value Chain: Automotive”otomotiv üretim sürecini mercek altına alıyor

– 2017 yılı rezervasyonları devam ediyor

Hannover FairsTurkey Fuarcılık tarafından 09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan WIN EURASIAMetalworking;  MetalworkingEurasia, SurfaceTreatmentEurasiave WeldingEurasiafuarlarını bir araya getirerek sac işleme, yüzey işlem ve kaynak teknolojilerindeki yenilikleri ziyaretçilerine sunmaya hazırlanıyor.Etkinlikte,sac levha, yarı mamul ve tam mamul; işleme, ayırma, şekillendirme, esnek sac levha işleme, birleştirme, kaynak, yüzey işleme, tel, boru ve parça işleme, karma yapıların işlenmesi, aletler, makine elemanları, kalite kontrol,CAD/CAM/CIM sistemleri, onarım ve atölye ekipmanlarının hepsi bir arada sunulacak. Birbiriyle doğrudan ilişkili 3 fuarın sinerjisi ile sac işleme teknoloji zincirinin tamamına tek bir çatı altında ulaşma şansı elde edilecek.

win-eurasia-metalworking-3

Sac işleme süreçleri için akıllı çözümler bu platformda

Sektörün lider firmalarının katılımıyla, geleneksel yöntemlerin yanı sıra, modern sac levha işleme endüstrisindeki akıllı üretim ve dijitalleşme eğilimlerini de yansıtacak olan WIN EURASIAMetalworking, üretim süreçlerinde yaşanan son değişimlere ışık tutmuş olacak. Günümüzde, otomasyon, makineler arası iletişim gibi teknolojik gelişmelerin etkisiyleüretim süreçlerinde başlayan büyük dönüşümtedarikçiden son tüketiciye kadar tüm üretim ve değer zincirini dijital sistemlerle entegreediyor. Endüstri 4.0 olarak adlandırılan bu yeni dönemde akıllı üretim sistemleriimalat sanayinin ayrılmaz bir parçası konumunda. Verimli ve esnek çözümler gerektiren metal ve sac levha işleme süreçlerinde bu değişimin etkilerini yoğun olarak görebilmek mümkün.WIN EURASIAMetalworking, sergilenen son teknolojik çözümlerledeğişen bu koşullarda geriye düşmek istemeyen imalatçılar için önemli bir fırsat sunacak.

Yorumlar kapalı.