ademkarataş

Ücretsiz Futbol Okulları Kurulsun

Abone Ol
Daha Fazla

1990 yılında Başıbüyük Spor Klübünün kurulmasından bu yana başkanlığını Adem Karakaş yapmaktadır. Son iki yıla kadar hiçbir şampiyonluk yaşamayan bu sene genç takım 19’la 1. Amatöre çıkan Başıbüyük Spor başarılardan dolayı çok onurlu. 2 senedir 1. Amatörde olan Başıbüyük Spor klübü mücadelesine devam etmektedir.
Başıbüyük Spor Klübü alt yapıya önem vermektedir. Üst yapıyı bütün klüpler zaten yapıyor ‘’Benim derdim alt yapı’’ diyen Adem Karakaş geçen yıl Beşiktaş Spor Klübüne bir sporcusunu vermiş. Şu an da klüpte 4 genç sporcuyu da Fenerbahçe Spor Klübü istemektedir.’’Başıbüyük Spor Klübü olarak hedeflerimiz türk futbol camiasına, futbolcu yetiştirmektedir’’ diyen Adem Karakaş kaptanlığına bu hedefle devam etmektedir.
Başıbüyük Spor Klübü’nün 350 tane lisanslı sporcusu vardır.

ÜCRETSİZ FUTBOL OKULU KURULSUN
Sokaklarda büyük cevherleri kaybettiğimizi düşünen Karakaş, ilçemizde ücretsiz spor klübü açılmasından yana. Bununla ilgili belediyle de bizzat iletişime geçen Karakaş,’’ spor klüplerine para ödeyemen onlarca gencimiz sokaklarda harcanıyor, ücretsiz futbol okulu açarsanız hem gençlerimizin önünü açmış oluruz hem de futbol camiasına katkımız olur ‘’diye konuştu.

Yorumlar kapalı.