uzunçavdarsporokulları

Sporculardan Ali Yıldız’a Teşekkür

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzunçavdar spor okulları öğrencileri kendilerine destek olan Fındıklı’lı iş adamı Ali Yıldız’a plaket verdiler.

Fındıklı Uzunçavdar spor okulları, iş adamı Ali Yıldız’a minnettar olduklarını ifade ettiler. Ali Yıldız törenle plaketini alırken şunları söyledi.

Yıldız “Başarılarıyla gurur duyduğum Sevgili Hemşehrim Milli Antrenör Serkan Uzunçavdar hocamızın sporcuları için fedakarca koşuşturduğunu en iyi bilenlerdenim.

Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimize hep birlikte destek olup sahip çıkmalıyız ki temiz bir toplumu Spor yoluyla hep birlikte inşaa edelim.

Bende naçizane 20 gencimize Tekvando üniforması hediye ederek onlara bir nebzede olsa destek olduysam ne mutlu bana. Biz çocuklarımızı ve gençlerimizi sokağa teslim edemeyiz. Uzunçavdar spor okullarında öğrencileri teşvik etmek, desteklemek ve onlara yeni imkanlar sunmak, sokağın vicdanına meydan okumaktır. Meydan okumak için yavrularımızın her türlü yanındayım. Onlar barışın, sevginin, kardeşliğin, spor ile özdeşleşmesi gerektiğini biliyorlar. Ben de kardeşliğe, sevgiye, barışa, dayanışmaya ve spora katkı sunmanın onurunu yaşıyorum.

“Uzunçavdar spor okullarının şahsıma gösterdiği bu nazik hediyeyi ömrümün sonuna kadar saklayacağım” dedi.

Uzunçavdar spor okulları kurucu ve eğitimcisi Serkan Uzunçavdar “Fındıklı’lı iş adamımız sayın Ali Yıldız’a minnettarlığımızın bir ifadesi olarak plaket taktim ettik. Ali Yıldız, her türlü ihtiyacımızda, her türlü sorunumuzda, maddi ve manevi yanımızda duran ender insanlardan birisidir. Ona yaptığı her desteğin sözünü vererek daha bir hırsla, daha bir azimle, daha büyük başarılara destek olduğunu ispatlayacağız. Bu salondan Avrupa ve Dünya şampiyonu çıkartarak Ali Yıldız gibi insanların emeklerinin boş olmadığını göstereceğiz” şeklinde konuştu ve şöyle devam etti.

Diğer yandan Serkan Uzunçavdar “Taekwondo, sporcu sayısı olarak futboldan sonra en çok sporcuya sahip spor dalıdır. Ayrıca Dünya’nın en büyük spor organizasyonu olan 2012 Londra Olimpiyatları’nda ülkemizi en iyi temsil eden spor dalı olmuştur. Böylesi büyük ve başarılı spor camiasında Avrupa ve Dünya şampiyonalarında başarılı sporcular yetiştirmenin HAKLI gururunu yaşıyoruz. Amacımız çocuk ve gençlerimizi spor yoluyla kötü alışkanlıklardan uzak tutmak. Sporcularımız Milli sporcu olmak için birbirleriyle tatlı bir rekabet içerisine giriyorlar.

Avrupa 4. Olan bir arkadaşımızı Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç kabul ederek makamında alnından öptü. Ona da bizlere verdiği desteklerden ötürü saygı ve sevgilerimi iletiyorum. Onların desteğiyle daha çok şampiyonlar yetiştireceğiz” ifadelerini kullandı ve şöyle devam etti.

En büyük teşekkürü Maltepe Belediye Başkanı’mız Sayın Ali Kılıç başkanımıza ediyoruz. İlçemize gelmiş sporu ve sporcuyu destekleyen, halkın ve sporcunun yanında olan Maltepe Belediye Başkanımız sayın Ali Kılıç’a teşekkür etmeyi borç biliyorum. M’expoyu desteklediğini ve M’expo ilçemize Vizyon kazandıracağı gibi Sporcular içinde iyi olacağını düşündüğünü belirtti. Hatta Tekvando Sporun olduğu Güney Korede EXPOnun faydalı ve bü Yüzden çok başarılı Olduğunu söyledi. İnanıyorum ki M’expo olduğunda geleceğin olimpiyat Şampiyonları Maltepe’den çıkacaktır dedi.

Daha sonra salonda bulunan veliler ise “Burası tam bir aile ortamı. Çocuklarımız spor yaparken bizlerde mutlu oluyoruz ve hatta spora başlamadan önce internette çok zaman kaybettiğini söyleyen veliler, Tekvandoya başladıktan sonra çocukların internetten uzak durduğunu ve derslerinde başarılı olduğunu dile getirdiler.

1

2

4

5

6

7

Yorumlar kapalı.