sivaslılar aşık veysel

Sivaslılardan vefa örneği

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Sivaslılar Derneği’nin organize ettiği “AŞIK VEYSEL’İ ANMA PROGRAMI” çerçevesinde Sivaslılar Mahfel düğün salonunda yemekli programda bir araya geldi. Sunuculuğunu Ercan Gümüş’ün yaptığı, Sivas’a özgü yemeklerin yendiği, Sivas türkülerinin söylendiği programa AK Parti İstanbul Milletvekili ve Maltepe Sivaslılar Derneği kurucu başkanı Osman Boyraz, eski Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse, AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Av. Ümit Çoban, MHP eski ilçe başkanı Muzeffer Sarıca, Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yunus Erdel, iş adamı Nursan Selçuk, Maltepe Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve Maltepe’de yaşayan Sivaslılar katıldı.

Maltepe Sivaslılar Derneği Başkanı Resul Gürsoy programın açılış konuşmasını yaparak hem Aşık Veysel’i, hem de Muhsin Yazıcıoğlu rahmetle anarak başladı.

Daha sonra İstanbul Milletvekili Osman Boyraz konuşmasında birlik beraberlik mesajı verdi. Ülkenin son zamanlarda yaşamış olduğu konuya değinerek “Alevi-sünni, Kürt-Türk ayrımı yapmadan birlik ve beraberlik içerisinde bu topraklarda yaşamak zorundayız” diyen Boyraz, vatan uğruna şehit olan asker ve polislerimize Allah’tan rahmet, Türk milletine baş sağlığı diledi.

aşık veysel anma (1)

aşık veysel anma (2)

aşık veysel anma (3)

aşık veysel anma (4)

aşık veysel anma (5)

aşık veysel anma (6)

aşık veysel anma (7)

aşık veysel anma (8)

aşık veysel anma (9)

IMG-20160325-WA0005

aşık veysel anma (11)

aşık veysel anma (12)

aşık veysel anma (13)

aşık veysel anma (14)

aşık veysel anma (15)

aşık veysel anma (16)

aşık veysel anma (17)

aşık veysel anma (18)

aşık veysel anma (19)

aşık veysel anma (20)

aşık veysel anma (21)

Yorumlar kapalı.