ffffffff

ŞAMPİYON MALTEPE YILDIZ SPOR

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul 1. amatör ligi 18. grupta şampiyon olarak SÜPER AMATÖR LİG’ de mücadele etmeye hak kazandı.Maltepe Yıldız Spor’ un Başkanlığını İlk ve tek Bayan Başkan Arzu Lüleci yapmaktadır.

Kulübün Başkan Yardımcılığını Aykut Emre, Genel Kaptanlığını U.Cüneyt Akyüz, Teknik Direktörlüğünü Murat Lüleci, Yardımcı Hocalığını Burak Karataş’ ın yaptığı Maltepe Yıldız Spor Kalecisi Mustafa Dural (51 Yaşında).

Maltepe Yıldız sporu şampiyonluğa taşıyan 51 yaşındaki kaleci Mustafa Dural Çamlıca spor, Maltepe Yıldız spor müsabakasında 78. dakikada skor 2-2 iken çamlıca spor bir penaltı kazandı.

51 yaşındaki kaleci Mustafa Dural penaltıyı kurtararak Maltepe Yıldız sporu şampiyonluğa taşıyan isim oldu.

İŞTE ŞAMPİYON KADROSU

1-Mustafa Dural

5-Mustafa Boybaş

6-İbrahim Koçak

20-Erhan Yeygül

4-Soner Çatalca

8-Erkan Kılınç

17-Burak Yaman

7-M.Baki Aydın

9-Bahadır Girgin

10-Toprak Lüleci

14-Cafer Durdu

99-Y.Sedat Dursun

18-Baran Çanga

3-Burak Karaboğa

-19-Burak Şahin Taşcı

11-Furkan Keskinoğlu

15-Sercan Şare

16-Tunay Aksu

2-Hakan Buztaş

12-Burak Çakır

Kurulduğu 2010 yılından beri sekiz yılda iki şampiyonluk kazanan Maltepe Yıldızspor kulübü basketbol, voleybol ve futbol branşlarında başarıdan başarıya koşuyor.

Maltepe Yıldızspor 31 puanla gurubunda şampiyon oldu.Oynanan maçlarda 9 galibiyet, 4 beraberlik, 1 mağlubiyerle ligi 31 puanla lider tamamladı.

Oynadığı maçlarda 36 gol atıp 16 gol yemiştir.

Takımın gollerini

10 gol Bahadır girgin

10 gol toprak Lüleci

2 gol Burak Taşcı

2 gol Baran Canga

1 gol Cafer Durdu

1 Gol Erhan Yeygül

2 gol Aykut Baybaş

1 gol Soner Çatalca

1 Gol Erkam Kılınç

1 gol Burak Yaman

1 gol Burak Karaboğa

1 gol İbrahim Koçek

EN ERKEN GOL REKORU MALTEPE YILDIZSPOR’ un

Deniz işletmeleri spor kulubü ile kavacık stadında oynanan karşılaşmada amatör liglerde en erken golü Burak Yaman kaydetti.Müsabakanın 6. saniyesinde Burak Yamanın attığı golle amatör kulupler en erken golüde maltepe yıldız spora gelmiş oldu.

Bu müsabaka 96 dk oynanmasına rağmen 6. saniyede atılan golle 1-0 bitti.

ŞAMPİYON BAŞKAN ARZU LÜLECİ

Maltepe yıldız spor Başkanı Arzu Lüleci Gazetemizin soruları üzerine şu açıklamayı yaptı ” Futbolcularımızla aile ilişkisi kurarak evlatlarımızla büyük bir zafere imza attık. Birbirne kenetlenerek inandık inanan insanların birlikteliği bizi zafere taşıdı. Maltepe yıldız sporun başarısının arkasında Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Maltepe Amatör spor kulüpler birliği başkanı Behram Kaçar ile sporcularımızın ailelerinden, yönetim kurulu üyelerimizden ve spor camiasından büyük destek gördüm.Türkiyenin ilk ve tek kadın kulüp başkanı olmanın zorluğuna rağmen kadınların da bu zorluğun üstesinden gelebileceklerinin onurunu yaşıyorum.

Maltepe yıldız sporun şampiyonluğu maltepe halkına kutlu olsun.” dedi.

TEKNİK DİREKTÖR MURAT LÜLECİ

2017-2018 sezonunda takımımıza yeni katılan oyuncularımızla lige başladık.İlk maç kendi sahamıza rakibimize mağlup olduk ve bu maçtan sonra daha’ da kenetlenerek soyunma odasında lig sonunda şampiyon olacağımıza dair birbirimize söz verdik. Ligin hazırlık döneminden bu zamana kadar çok zor şartlar altında takım olarak antreman yaptık.

Antremanlarımızın saati gece 22:00 başlayıp 23: 00 hatta 23:45 e kadar sürdü. Tabi oyuncularımız ve teknik ekibimiz oldukça sıkıntılı günler geçirdik herkesin fazlaca fedakarlık yaptığı bu takım mutlu sona böyle ulaştı.

 

Yorumlar kapalı.