mtepe amator

MASK’tan Başkan Kılıç’a Ziyaret

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe’de faaliyet gösteren amatör spor kulüp yöneticileri, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Amatör spor kulüplerinin konuşulduğu toplantıda Kılıç, “Spor kulüpleri toplum yararına çalışan derneklerdir, biz de belediye olarak bu kulüplerimize gerekli desteği vermeye çalışıyoruz” dedi.

Maltepe Amatör Spor Kulüpleri (MASK) Başkanı Behram Kaçar ve yöneticileri Belediye Başkanı Ali Kılıç’a bir ziyaret gerçekleştirdi. Amatör spor kulüplerinin sorunları, ilçedeki sportif tesislerin inşaatı ve spor alanında yaşanan gelişmelerin ele alındığı toplantıda konuşan Kılıç, “Spor kulüplerimiz Maltepe için var. Spor kulüpleri toplum yararına çalışan derneklerdir, biz de belediye olarak bu kulüplerimize gerekli desteği vermeye çalışıyoruz. Maltepe Belediyesi olarak ilçemizde spor adına yapılması gerekenleri elimizden geldiği ve gücümüzün yettiği kadar yapmaya çalışıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Bu kapsamda Fındıklı Mahallesi’nde muhtarlığın yanındaki alanda, çok amaçlı bir kapalı spor salonu projesini gerçekleştirmek istiyoruz” diye konuştu.

BEHRAM KAÇAR’DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

MASK Başkanı Behram Kaçar ise Başkan Kılıç’a yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ederek, şunları söyledi: “Spor adına bugüne kadar yapılmayanları yapan bir Başkanımız var. Başkanımız, amatör spor kulüplerine maçlara gidebilmek için araç tahsis ediyor, bizlerden maddi ve manevi desteklerini esirgemiyor. Başta Gülsuyuspor ve Zümrütevlerspor Tesisleri inşaatı ile ilgili çalışmaların hızla sürdürülmesine yardımcı oluyor.”

Yorumlar kapalı.