mastad

Maltepespor Taraftarları Dernekleşti

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkanlığı’nı Yusuf Demirhan’ın yaptığı Maltepespor Taraftarlar Derneği (MASTAD), Maltepe Yerel Basın Temsilcileri ile İftar yemeğinde bir araya geldiler.

Yusuf Demirhan Başkanlığı’nı yaptıdığı derneğin kurucu üyeleri arasında Hüseyin Kont, Mehmet Turan, Ümit Sezgin, Özlem Kılıç, Füsun Erayla yer alıyor. Bist Cafe Restorant’ta düzenlenen iftar programına Maltepespor Başkanı İlyas Güldiken, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Devran, Spor kulüpleri başkanları ve basın mensupları katıldı.

Düzenlenen programın açılış konuşmasını yapan Kurucu Başkan Yusuf Demirhan verdiği emeklerinden dolayı Murat Devran’a teşekkür ettiklerini ifade ederek şöyle devam etti ” Dernek Merkezi olarak Nevzat Bey İş hanında k:3 No:91 adresini kiraladık.

MASTAD’ın kuruluş amacı Maltepespor kulübü ile Maltepeliler arasında köprü vazifesi görerek, Maltepeliler ile Maltepesporu buluşturmak. Maçlarda tribündeki taraftar sayısının arttırılması ve Maltepespor kulübüne sahip çıkılmasıdır” dedi.

Düzenlenen iftar programına katılan Maltepespor Başkanı İlyas Güldiken ise de Yönetim Olarak Maltepespor Taraftrarlar derneğine gerekli desteği vereceklerini söyledi. Öte yandan Güldiken taraftarlardan tribünde sadece takımı desteklemelerini, kötü Tezahürat nedeniyle kulübün ceza almaması için gayret göstermelerini istedi.

MURAT DEVRAN’A PLAKET

Maltepespor Taraftarlar Derneği Maltepespor Kulübü yönetim kurulu üyesi Murat Devran’a Derneğin kuruluşunda verdiği desteklerden dolayı Teşekkür plaketi verdi. MASTAD Kurucu Başkanı Yusuf Demirhan’dan Plaketini alan Murat Devran taktim edilen plaketin kendisi için çok anlamlı olduğunu ifade etti. Devran MASTAD’a olan desteğinin devam edeceğini ifade etti.

Foto: Kadir Küçükay

DSC_001051

DSC_001381

Yorumlar kapalı.