MALTEPE SİVASLILAR

Maltepe Sivaslılar Derneği’nden Basın Açıklaması

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi ve Trabzonlular Derneğinin beraber hayata geçirdikleri eğitim kampüsü projesi ile ilgili kamuoyunda dillenen süpekülasyonlarla alakalı Maltepe Sivaslılar Dernek Başkanı Resul Gürsoy gazetemize açıklamalarda bulundu.

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KARDEŞTİR
Maltepe Sivaslılar Derneği hemşehrilerinin sesi olmaya, kültürünü yaşatmaya, dayanışma ve yardımlaşmaya gayret eden ve kamu yararına hizmet eden sosyal bir kuruluştur.

Sivaslılar derneği, Maltepe’de yapılan her eserin bir kazanım olduğunu görmektedir. Bu anlamda Trabzonlular Derneği ile Belediyemizin ortaklaşa yaptıkları eğitim kampüsü projesi bizim için Maltepe’ye kazandırılmış bir eserdir.

PROJEYE DESTEĞİMİZ TAM
Bizim bu projeyle ilgili hiç bir süpekülasyonun içinde olmadığımızı ve olmayacağımızı ifade etmek isterim. Buna da ihtiyacımız yok. İnanıyorum ki bütün sivil toplum kuruluşları aynı fikirdedirler. Açıkçası Sivaslılar olarak ismimizin geçmesi bizleri de rahatsız etmiştir. Kamu yararına olacak projede Sivaslılar derneğimizin de her zaman destekçisi olacağımızı duyurmak isterim. Bu tesisin Maltepemize hayırlı olmasını dilerim. Emeği olan herkesi de tebrik ederim.

MALTEPE SİVASLILAR

Yorumlar kapalı.