Kılıç “Maltepe Halkının Hizmetkarıyım

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mahalli idareler seçimin galibi Cumhuriyet Halk Partili Ali Kılıç, seçim zaferini Maltepe meydanında toplanan partililer ve vatandaşlar ile kutladı. Havai fişeklerin atıldığı, meşalelerin yakıldığı, horonların oynandığı, halayların çekildiği kutlamada seçim otobüsü üzerinde konuşma yapan Ali Kılıç “Maltepe halkının hizmetkarıyım, hizmet etmeye geldim” dedi.

İşitme engellileride unutmayan Ali Kılıç, konuşması sırasında yanında bulunan çevirmen gözlerden kaçmadı.

MALTEPE ARTIK CHP’NİN KALESİ OLMUŞTUR
Programın açılış konuşmasını yapan CHP Maltepe İlçe Başkanı Hasan Solmaz konuşmasında “Çok kıymetli yok arkadaşlarım bu zafer sizin bu onur sizin, iyi ki varsınız çünkü Maltepe’de AKP’yi sandığa gömdünüz. Bu güç sizin gücünüz. Değerli yol arkadaşlarım Maltepe olarak çok mutluyuz, ama gönül isterdi ki Büyükşehir belediyesini de alalım. Ama buradan oraya selam gönderiyoruz Maltepe’nin sesini gönderiyoruz.

Bize bu seçimleri alamazsınız dediler, Ali Kılıç’tan burada belediye başkanı olmaz dediler. Ama bunun en iyi cevabını sizler verdiniz. Sizlerle onur ve gurur duyuyorum çünkü siz, dün sandıkta AKP’nin cevabını verdiniz. Maltepe Cumhuriyet Halk Partisi’nin kalesi olmuştur değişmeyecektir. Partimiz Maltepe’de AKP’ye 40 bin oy fark atmıştır. Kendiniz ile gurur duymalısınız. Buradan Belediye Meclis üyelerime, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza ve tüm emeği geçenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

KİME OY VERİRLERSE VERSİNLER BAŞIMIZIN ÜZERİNDE YERİNİZ VAR
İlçe Başkanı Solmaz’ın ardından halka seslenen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç; “Ben buradan gençlik kollarıma çok ama çok teşekkür ediyorum. Son 3-4 gün içerisinde ki tüm provokasyona rağmen Cumhuriyet Halk Partisi’nin o dik duruşunu sergilediler ve ipi onlar ile birlikte göğüsledik gençlerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm mahalle temsilcilerimize ve mahallelerde görev yapan partili arkadaşlarıma da ayrı teşekkür ediyorum. Kadınlarımız olmadan olmaz diyor ve huzurunuzda onlara da ayrı teşekkür etmek istiyor ve iyi ki varsınız diyorum.

Değerli dostlar bugün burada bir şölen yapmıyoruz çünkü, bugünkü omuzlarımızda ki sorumluluğumuz dünden daha ağır. Neden çünkü biz seçimlerden önce şu sözü verdik dedik ki Maltepe’de kime oy verirse versinler, başımızın üstünde yerleri var demedik mi?. Şimdi sizlerden tüm Maltepe için çok coşkulu bir alkış istiyorum. Çünkü bu güzellik onlar ile var olacak. Onlar olmazsa biz burada bugün iktidar da olmayacaktık bunu bilmenizi istiyorum.

BİZİM HİZMET ANLAYIŞIMIZDA ÖTEKİLEŞTİRME YOK
Bizim insana hizmet anlayışımızda asla ötekileştirme yok, Başı kapalı yada açıktı, ister camiye gitsin ister cemevine, ister kiliseye gitsin ister inanmasın biz insana insan olduğu için saygıda kusur etmeyeceğiz arkadaşlar. İbadethanelerimizin hizmetlerine kusursuz bir şekilde devam ettireceğiz.

5 YIL İÇİNDE EZBER BOZACAĞIZ
Hiçbir projeyi ortada bırakmayacağız, o projeleri alacağız, zenginleştireceğiz ve insanın hizmetine sunmaya devam edeceğiz. Bizler önümüzde ki 5 yıl içerisinde ezber bozacağız. Ben inandım sizlere sığındım sevgili Maltepeliler. Ben sizlere inandım eşimle beraber sizlere sığındık. Kendimi ilçe örgütümün eline verdim, ilçe başkanımla ve örgütüm ile kol kola girdik ve Maltepe’ye yakışanı yaptık.

MALTEPE’DE SEVGİ KAZANACAK DEDİK
Bana seçimden önce dediler ki başkan seçimden önce söz veriyorsun da seçimden sonra bize geliyor musun gelmiyor musun, şimdi dün gece sevgili ilçe başkanımla ve eşimle birlikte sabah saat 6:30’a kadar Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde işin başında durduk, gece baskına geldiler bir şey yapabilir miyiz diye ama girdikleri kapıdan çıkamadılar arka taraftan çıktılar. Neden çünkü biz ALLAH’a karşı vefa burcumuzu, cenabı ALLAH’ın bize verdiği güç ile kimseye kötülük düşünmüyoruz ki kimseye belden aşağı vurmak gibi planlarımız yok ki, kimseye imzasını atamayacak bildiriler dağıtmak gibi bildiriler dağıtmak gibi tenezzülümüz olamaz ki, yapanlar utanacak, çünkü ben şu sloganlar geldim, biz herkesi kucaklayacağız, Maltepe’de sevgi kazanacak dedik.

MALTEPE HALKININ HİZMETKARIYIM
Biz Maltepe’de bize oy veren vermeyen bütün Maltepelileri seviyoruz. Ben sizlerin ayağınızın turabıyım arkadaşlar, ben bütün Maltepe halkının hizmetkarıyım, hizmet için geldim. Benim Belediye Başkanı olduğum günden itibaren sorumluluklarım on misli arttı. Artık daha dikkatli konuşacağım ve artık daha dikkatli karar vereceğim. Çünkü vereceğim karar söyleyeceğim her söz,

KILI KIRK YARDIKTAN SONRA KARAR VERECEĞİZ
Maltepe’de yaşayan tüm insanlarımızın geleceğini belirliyor. Bizler kılı kırk yardıktan sonra karar vereceğiz. Çünkü bizler kimseyi incitmek istemiyoruz. Şimdi ben sizlere görev veriyorum yarından tezi yok Başıbüyük Mahallesi’nde gece-gündüz çalışıyoruz. En büyük hizmeti oraya götüreceğiz. Buradan Başıbüyük’e selam olsun en az oyu oradan aldım ama şuna inanıyorum ki ben daha kendimi Başıbüyük’te kendimi anlatamamışım. Daha çok gideceğiz daha çok çalışacağız. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum.

Son sözüm şudur Mustafa Kemal Atatürk’ün bize çizdiği yolda, Yurtta Sulh Cihanda Sulh ilkesinden ayrılmadan kimseyi ötekileştirmeden, kadın erkek ayrımı yapmadan, ırk, din, dil ve mezhep farkı gözetmeden tüm Maltepe’yi kucaklayacağıma dair sizlere söz veriyorum.

DSCF3953

DSCF3958

DSCF3960

DSCF3962

DSCF3965

DSCF3968

DSCF3972

DSCF3973

DSCF3976

DSCF3979

DSCF3984

DSCF3986

DSCF3988

DSCF3992

DSCF3993

DSCF3995

DSCF4001

DSCF4007

DSCF4010

DSCF4013

DSCF4017

DSCF4018

DSCF4023

DSCF4024

DSCF4025

DSCF4026

Yorumlar kapalı.