Kılıç “Maltepe Eskişehir Gibi Olacak

Abone Ol
Daha Fazla

İstanbul Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti ve örnek bir Maltepe sözü verdi.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Genel Merkez’deki makamında görüştüğü Maltepe Belediye Başkanı Kılıç’a, “Örnek belediyelerimizden birinin de Maltepe olacağına ve Maltepe’de herkesin birlik içinde, kardeşçe, mutlu ve huzurlu yaşayacağına inanıyorum” dedi.

-MALTEPE ESKİŞEHİR GİBİ 81 İLİN ÖVGÜYLE SÖZETTİĞİ BİR KENT OLACAK-

Başkan Kılıç’ da Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na şunları söyledi;
“İstek ve beklentilerinize uygun bir Maltepe’yi hem bana güvenen Maltepeliler, hem siz, hem İstanbul, hem de Türkiye görecek. Eskişehir gibi 81 ilimizin de övgüyle sözettiği bir yer olacak Maltepe. Görev süremizde her zaman size, halkımıza, Maltepeliye ve hukuka hesap vereceğiz. Bize oy vermiş olsun veya olmasın, her inançtan ve her düşünceden kardeşimizle birlikte el ele vereceğiz ve bunu gerçekleştireceğiz.

Maltepe’ye giderken yalnızdım, ama şimdi bana güvenerek oy veren 150 bin Maltepeli kardeşim, oy vermese de şimdilik 150 bin gönül veren, gülümseyen, el sıkıştığımız Maltepeli komşum ve hergün bize daha çok dostça bakan Maltepelilerden oluşan bir Maltepe’miz var. Hepsiyle birlikte Maltepe için çalışacağız. Bu sözü Maltepe’de verdim, size de veriyorum”

Yorumlar kapalı.