son dakika

Kaymakam Necip Çakmak’ın yeğeni terör kurbanı oldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak’ın yeğeni Sümeyra Çakmak (22) Ankara’daki hain saldırıda hayatını kaybetti. Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kursu çıkışı durakta beklerken bombalı saldırının hedefi oldu.

AİLESİNE ACI HABER ULAŞTI

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliği son sınıf öğrencisi olan ve aynı zamanda KPSS´ye hazırlık için kursa giden Sümeyra Çakmak, kurs çıkışı durakta otobüs beklerken hayatını kaybetti. Sümeyra Çakmak´ın Zonguldak´ın Ereğli İlçesi´nde yaşayan ailesine acı haber ulaştı.

CENAZEYİ TEŞHİS ETMEK İÇİN GİTTİLER

Özel bir kolejde sınıf öğretmeni olan Şahap Çakmak ve ev hanımı Hava Çakmak, 3 çocuklarından en büyüğü Sümeyra Çakmak´ın cenazesini teşhis etmek için sabah erken saatlerde Ankara ´ya gitti.

BAYBURT´TA TOPRAĞA VERİLECEK

Aile, Ankara Adli Tıp Kurumu Grup Başkanlığı´nda kızlarının cenazesini teşhis ederek teslim aldı. Sümeyra Çakmak´ın cenazesinin Bayburt ´ta toprağa verileceği öğrenildi. Kalleş teröre genç yaşında kurban giden merhumeye Allah’tan rahmet, Maltepe Kaymakamı Necip Çakmak´a, ailesine, sevenlerine ve Türk milletine baş sağlığı dileriz.

2101460747368

Yorumlar kapalı.