kartepe

Kartepe’de kayak Rota Gezi Kulübü ile yapılır

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Rota Gezi Kulübü kayakseverler için yeni yılın ilk etkinliğini düzenliyor. Havaların günden güne soğumasıyla başlayan kar yağışıyla birlikte Kartepe’de de pistler açıldı diyen Rota Gezi Kulübü yöneticilerinden Osman Aker ve Levent Şaş şunları söyledi.

Aker “Geçen sene 11 Ocak’ta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi ise bu sene 10 Ocak da gerçekleştireceğiz.

Günlerin kısa olması, havalarında erken kararması nedeniyle Kartepe’ye iniş ve çıkışlarda zaman kaybı yaşamamak adına saat 06:30 da Maltepe Meydanından hareket edeceğiz, dönüşümüz ise 15:30 olarak planlanmıştır.

Etkinlik İçeriği
Maltepe’den Hareket

Etkinliğe hareketimiz Maltepe Meydanından başlayacaktır. Sırasıyla güzergah üzerindeki arkadaşlarımızıda alarak devam edilecektir.. Cevizli Kartal Pendik Tuzla vb. şeklinde.

Sabah erken saatte Kartepe trafiğine yakalanmamak için tüm arkadaşlarımızın belirlenen saate uymaları rica ederiz.

Erken hareketimiz dolayısıyla araç içinde ikramlarımız olacaktır. Poğaça, açma, simit ve içecekler.

Araç içerisinde herkese öğlen yemeği için anlaşmalı olduğumuz mekanın fişlerini dağıtacağız.Kalabalık katılım ve birbirimizi herzaman toplu bir şekilde bulamayacağımız dan dolayı verdiğimiz fişler ile istediğiniz herhangi bir saatte anlaşmalı olduğumuz mekana giderek Sucuk Ekmek, Köfte Ekmek İçecekleriniz Kola Fanta Ayran alabilirsiniz.

KAYAK MALZEMELERİ
Kartepe’de kaymak için kayak malzemeleri snowboard ve kızak kiralamak için anlaşmalı oldugumuz noktadan indirimli şekilde toplu alım yapacağız.

DÖNÜŞ HAREKETİ
Günlerin kısa olmasından ve iniş trafiğinde gecikmeler yaşanmaması için Kartepede hareketimiz 15:30 olarak belirledik Maltepe dönüşünüzü 18:30 olarak hesapladık. (Herhangi bir trafik durumu yaşanmaz ise)

Etkinlik ücretimiz 65 tl olarak planlanmıştır. Katılmak isteyen arkadaşlarımızın etkinlik numaralarını arayarak isimlerini yazdırmaları gerekmektedir.

Not; Katılımcıların son dakika iptalleri nedeniyle katılım ücretlerini en geç 8 Ocak 2016 ya kadar temin edilmesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

Bilgi İletişim 05352610813 05388902898

Aklınız Kalmasın Rotanız Şaşmasın.

KARTEPE copy

Yorumlar kapalı.