kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-1

Kartal Belediyesinden Öğretmenler günü vefası

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her sene olduğu gibi bu yıl da Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Birim Müdürlerinden oluşan heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Kartal’daki okulları ziyaret ederek öğretmenleri kutladı ve Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün iyi dilek ve temennilerini öğretmenlerle paylaştı.

 Kartal’daki İlköğretim, Ortaokul ve Liseleri Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz adına ziyaret eden Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları; Av. Hüsnü Yeşilyurt, Mustafa Fehmi Okay, Ali Apaydın, Nuran Keriş, Feyyaz Kaynak, Dr. Turgut Mermertaş, Meclis Üyeleri; Perihan Sevim, Efrayim Deveci, Gökhan Yüksel, Cemal Şahan, Nihal Korkmaz, Tuncay Şahan, Ali Ekber Şahin, Önder Turmuş, Gürbüz Çiftçi, Medet Kıskanç, Mustafa Yüksel, Yusuf Altay, Halil Şener, Mehmet Tirgil, Hüseyin Tozkoparan, Yücel Süslü, Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Özbey Pekşen ve Birim Müdürleri; Enif Yavuz Dipşar, Dr. Dilek Kars, Adem Uçar,  Güray Ünseven, Oğuzhan Dumlu, Ali Kemal Özdemir, Pedagog Meliha Ersoy, fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, gelecek nesillerin eğitim ve öğretimi için çaba harcayan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulları ziyaret ederek öğretmenler gününü kutlayan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları, ziyaret esnasında okulların müdür ve öğretmenleriyle sohbet ederek okullardaki projeler hakkında bilgi alırken müdür ve öğretmenlerin bazı isteklerini de not aldılar. Kartal Belediyesi’nin okullara çok önem verdiğine dikkat çeken Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları şunları kaydetti: “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, Kartal Belediyesi olarak bizim başımızın tacıdır. Sizler bizim için çok değerlisiniz, Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi bilim ve teknolojide ilerlemek istiyorsak bunun temeli eğitimdir. Böylece fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür ve Cumhuriyet’e sahip çıkan nesiller yetiştirmektir. Kartal’da Başkan Altınok Öz’ün öncülüğünde eğitim odaklı çalışmalarımız sürüyor, Kartal’ımızda görev yapan, ülkemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyoruz.” dediler.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün selam ve tebriklerini öğretmenlere ileten Başkan Yardımcıları, öğretmenlere hediyelerini takdim etti. Kartal Belediyesi’nin ziyaret ettiği okul yönetimi ve öğretmenler de eğitime, okullara verdiği desteklerden dolayı Kartal Belediye Başkanı Op Dr. Altınok Öz’e teşekkürlerini iletti.

kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-4

kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-6

kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-9

kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-10

kartal-belediyesi-ogretmenleri-unutmadi-11

Yorumlar kapalı.