kancaanaokulları

Kanca Anaokulları Çocukları Sevindirdi

Abone Ol
Daha Fazla

Kanca Anaokulları, Atatürk İlköğretim okulundaki ihtiyaç sahibi, yardıma muhtaç çocuklar için bir çalışma yaptı. Atatürk İlkokulu’nda okuyan ihtiyaç sahibi öğrenciler için Kanca Anaokulları sahibi Ahmet Gökhan Kanca ve eşi Özlem Kanca’dan öğrencileri sevindirmeleri ve yardımda bulunmaları istendi.

Okul öğretmenleri okul içinde ihtiyaç sahibi öğrencileri tesbit ederek Kanca Anaokulları’na ihtiyaçlarını bildirdiler. Bunun üzerine harekete geçen Kanca Anaokulları, öğrencilerin ihtiyacı olan mont ve bot alarak öğrencileri kış günü sevindirdiler.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamada bulunan Kanca Anaokulları adına Özlem Kanca şunları söyledi. Kanca “Projemize destek veren başta ilkokul öğretmeni Seyhan Mızraklı’ya, Yalova Fidanlık Didem Gülel’e, Elite Hotel’leri adına Nihal Terzi’ye sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizim evlatlarımız Atatürk İlkokulu’nda okuyorlar. Okuldaki öğretmenlerin isteği ve ricasına cevap vererek öğrencilerimize kış gününde bot ve mont alarak bu öğrencilerimizi sevindirebildiysek bundan mutluluk duyarız. Kanca Anaokulları olarak bu davranışın bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında düşünülmesi gerekir. Tüm iş adamlarını, yatırımcıları, sanayicileri bu tip sosyal sorumluluk projelerine katılmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Daha sonra gazetemize açıklamada bulunan Kanca anaokulları sahibi Ahmet Gökhan Kanca şunları söyledi. Kanca “Bu bir sosyal sorumluluk projesidir. Okulumuz adına bu projeye öncülük eden sevgili eşim Özlem Kanca’ya, projeye destek veren ilkokul öğretmeni Seyhan Mızraklı’ya, Yalova Fidanlık Didem Gülel’e, Elite Hotel’leri adına Nihal Terzi’ye teşekkür ederim ifadelerini kullandı.

kancaanaokulları

kancaanaokulları1

kancaanaokulları2

kancaanaokulları3

kancaanaokulları4

kancaanaokulları5

Yorumlar kapalı.