behram

Gülsuyu Toplumsal Bir Sorun Haline Geldi

Abone Ol
Daha Fazla

Kırmızı siyah renkleriyle 1992 yılında ilk kez amatör oldu. Şuan ki klüp başkanı Behram Kaçar’dır. 17 yıldır futbolun tüm branşlarında faaliyet göstermektedir. 400 aktif sporcusu bulunmaktadır.

10 aylık kış okulları açılmaktadır. Okuyan öğrenciler yoğunluklu olduğu için haftasonları faaliyet göstermektedir. Bedelsiz de hizmet veren Gülsuyu Spor çocukları bir arada tutmak için elinden geleni yapıyor. Maltepe’de tek süper amatör A takımında olan klüp Gülsuyu Spor Klübüdür.

HALI SAHAMIZ YOK

Maltepe İstanbul’un üçüncü en büyük şehri, ancak halı sahamız bu kadar spor klübüne yeterli gelmiyor diyen klüp başkanı Behram Kaçar, ‘’bir buçuk saha kimseye yetmez buna belediye başkanının bir çözüm üretmesi gerek’’ diye konuştu.

GÜLSUYU TOPLUMSAL BİR SORUN HALİNE GELDİ

Gülsuyunda gençler yüzünden yaşanan sorunlar sebebiyle sorun yaşıyan Gülsuyuspor, gençlerin uyuşturucu mevzularına karışmasından ve belediyenin buna doğru müdahale etmemesinden şikayetçi. Gülsuyun’da yurt dışında dahi haber olan son günlerde çok konuşulan uyuşturucu mevzusu gündemde. Gülsuyu’nun bu şekilde tanınmamasını isteyen Gülsuyu spor başkanı Hasım Kara, klüp adına elinden geleni yapıyor. Gençleri spora davet eden Kara, siz yeter ki kötü alışkanlıklardan uzak durun, klübümüz siz gençlere ihtiyacı büyük’’ diye konuştu.

Yorumlar kapalı.