maltepe esnaf odası

Esnaf odası hizmet binası satın aldı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar Odası, kiradan kurtularak kendi imkânları ile odaya hizmet binası satın aldı.

Yakında kazandırdıkları yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlayacak olan Esnaf odası hizmet binası hakkında açıklama yapan Oda Başkanı Yunus Erdel, “bugüne kadar odalarına destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederken, Maltepe’nin gelişmesi ve Esnaflarımızın bol ve bereketli kazançlar yaşaması için gerçekleştirilecek her türlü oluşuma da destek vereceklerini söyledi.

Kurulduğu yılından bu yana Maltepe Esnaf ve Sanatkârlar odasının kiralık bir yerde üyelerine hizmet vermeye çalışması doğru değildi. Bu anlamda Yeni bir hizmet binasını satın alarak tapusunu esnaflarımıza kazandırdık. Odaya Satın Alınan hizmet binamızın biraz tadilatı var. Tadilat işlerinin bitiminin ardından Kurban Bayramı Sonrasında taşınmayı hedefliyoruz. Fedakâr Esnaf üyelerimiz, bu güne kadar çıktığımız hizmet kervanında bizleri sonuna kadar madden ve manen desteklemiştir. Vefakâr esnaflarımıza kamuoyu huzurunda teşekkürü borç biliriz. Dedi.

Ayrıca Maltepe’nin gelişmesi konusunda üzerlerine düşen görevi yapmaya hazır olduklarını ifade eden Erdel, “Bu vesileyle; hızla büyüyen ve gelişen, bölgenin en büyük ilçesi olan, gerek coğrafi, gerek nüfus potansiyeli, alt üst yapısı, gerek merkezlere olan orantılı uzaklıkları, ulaşılabilirliği ve kendini yenileme ve dönüştürme kapasitesine en müsait ilçesi olan Maltepe’mizin çıtasını daha yukarılara çıkartma ve bu manada da esnaflarımızın ticari kazançlarını arttırmaya yönelik her türlü çalışma içerisinde olacağız. Maltepe küçük hesaplara kurban edilemeyecek kadar büyüktür.

Yorumlar kapalı.