ender-pınarbaşı

Ender Pınarbaşı “Kentsel Dönüşüm Şart”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu dönem kentsel dönüşümün yoğunlukla yaşanacağı bir dönem olacak. Konuyla ilgili hizmet verecek firmalar da kendilerini bu yoğunluğa hazırlıyorlar. Özeren Laboratuvar Kentsel Dönüşüm Hizmetleri, bölgemizdeki deneyimli firmalardan birisi.

Özeren Laboratuvar Kentsel Dönüşüm Hizmetleri firması setörde 8 yıldır hizmet veren, tüm resmi formasyonlarını tamamlamış, bakanlıktan tam yetkili bir kuruluş.

Kurumun yönetiminde sektörün duayen isimlerinden Ender PINARBAŞI bulunuyor.

Pınarbaşı; “Hizmetlerin en güvenli şekilde, zamanında ve layıki ile gerçekleştirilebilmesi için uzman ekibimiz ve gerekli donanımla göreve hazırız” diyor. Pınarbaşı, “Bu dönem hem milyonlarca insanı hem de şehrimizi ilgilendiren bir dönüşüm yaşanacak. Bu dönüşüm sürecinde işlerin sağlıklı yürümesi için gerekli alt yapı ve denetim şart. Yüz güldüren sonuçlar almak zorundayız. Herkes için bir imtahan dönemi sayılacak bu süreçte, işlerin resmi prosedür çerçevesinde, gerekli yeterliliğe sahip kurumlar tarafından titizlikle kotarılması gerekiyor” sözleriyle de sürecin kilit taşlarının altını çiziyor.

Merkezi Pendik’te olan Özeren Laboratuvar Kentsel Dönüşüm Hizmetleri şu ana başlıklarda faaliyet gösteriyor: Taze Beton, Çelik Çekme, Karot, Demir Okuma, Sıyırma, Şimit Çekici, Riskli Yapı Analizi

Kurumun iletişim bilgileri: 0216 483 54 11 – 0533 267 02 46

Yorumlar kapalı.