dunya-yaslilar-gunu-kartalda-coskuyla-kutlandi-3

DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ KUTLANDI.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartal Belediyesi, Dünya Yaşlılar Günü kapsamında DİSK EMEKLİ-SEN üyelerini düzenlediği yemek programında bir araya getirdi.

 “Dünya Yaşlılar Günü Dayanışma Gecesi” adı altında düzenlenen geceye Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt, DİSK EMEKLİ-SEN Genel Başkanı Süleyman Şahin’in yanı sıra çok sayıda meclis üyesi ve şirket yöneticisi katıldı. Gecede sahne alan sanatçı Sadık Gürbüz söylediği türkülerle katılımcılara keyif dolu anlar yaşattı. Başka bir programı nedeniyle geceye katılamayan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, gönderdiği mesajda: “Yaşam içinde taşıdığı güzellikleri nedeniyle anlamlıdır. Asıl önemli olan o güzellikleri yakalamak ve birlikte paylaşmaktır.” ifadelerini kullandı.

 “Birlik ve dayanışmanın yanındayız”

 Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Av. Hüsnü Yeşilyurt burada yaptığı konuşmada: “Biz Kartal Belediyesi olarak birlik ve dayanışma adına yapılan bütün etkinliklere destek veriyoruz. Bunların yanında olduğumuz gibi bir yıllık bir sürede bu noktaya gelen Kartal DİSK EMEKLİ-SEN şubesinin de bütün çalışmalarında yanlarında oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

dunya-yaslilar-gunu-kartalda-coskuyla-kutlandi-2 dunya-yaslilar-gunu-kartalda-coskuyla-kutlandi-6

Yorumlar kapalı.