tskm-super-mario-cocuk-tiyatrosu-24-09-3

Bilgisayar oyunu“Süper Mario” Maltepede.

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi, okulların açılmasıyla birlikte Maltepeli çocukları hafta sonu birbirinden eğlenceli ve öğretici çocuk oyunlarıyla ücretsiz buluşturmaya başladı.

Sezona merhaba diyen Mavi Kumpanya oyuncuları, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde “Süper Mario” isimli oyunu sahneledi. Oyun başlamadan önce Maltepeli miniklere seslenen oyuncular, “Anıtkabir’de ebedi istiratgahında yatan cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e şükranlarımızı sunuyoruz. Maltepe’de Mustafa Kemal aşkı var. Yarınlarımız, umutlarımız olan çocuklarımızla burada bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” diye konuştular. Daha sonra sahnelenen oyunda, hayallerinin peşinden koşan bir çocuğun, çizgi film kahramanı ve bilgisayar oyunu Süper Mario gibi olma çabası sahnelendi. Ece Şeker’in yazıp, Elif Terzi’nin yönettiği oyunda rol alan Ozan Baraç, Emre Emin Yılmaz, Demet Erdoğan, Hakan Yener ve Nil Batuoğlu sahne performansları ile büyük beğeni topladı.

tskm-super-mario-cocuk-tiyatrosu-24-09-4 tskm-super-mario-cocuk-tiyatrosu-24-09-2 tskm-super-mario-cocuk-tiyatrosu-24-09-1

Yorumlar kapalı.