10-aralik-istanbul-besiktas-patlamasi

Beşiktaş’ ta Çevik Kuvvet’e hain saldırı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beşiktaş’ta, güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza yönelik bir terör saldırısı gerçekleştirilmiştir. Beşiktaş-Bursaspor karşılaşmasının hemen arkasından yaşanan patlamaların, mümkün olan en büyük can kaybını verdirmeyi hedeflediği anlaşılmaktadır. Bu eylemler neticesinde, maalesef, şehitlerimiz ve yaralılarımız vardır.Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyoruz.

şehitlere veda töreninde konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; Sert ifadeler kullanan Soylu yarım asırdır bir parça toprak kazanamayan hainlere “hayvanlar gibi yaşadığınız mağaralarda geberip gideceksiniz” dedi.

Yıllardır bu ülkeye saldıran hainlere ve onların yönlendiricilerine sesleniyorum. Bu ülkeden kopardığınız topraklar nerede? Kazandıklarınız nerede? Mağaralarda hayvanlar gibi yaşamaktan başka neyiniz var? Geberip gittiğinizde arkanızdan ağlayacak kiminiz var?

“BU HESAP GÖRÜLECEK”

Şunu açık ve net biçimde ifade etmek istiyorum. Buradaki gözü yaşlı acılı herkes ve belki de bu töreni izleyemeyen acılı milletimiz şundan emin olsun ki; yarından tezi yok bu hesap görülecek. Karada havada denizde bu hesap tamamıyla görülecek.”

Yorumlar kapalı.