CarrefourSA’da Kurbanlık Satış Bilgileri

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CarrefourSA’da 2009 Kurban Bayramı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kurban kesmek isteyenler için tüm aşamaları tek tek sıralayan CarrefourSa yönetimi yaptığı açıklamasında şunlar ifade edildi.

CarrefourSA – KURBANLIKLARIN ÖZELLİKLERİ

Kurbanlıklar İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde yetiştirilen Akkaraman ırkı olup bir yaşını geçmiş, kurban olma vasfına sahip koçlardır. İslami usullere uygun şekilde kesildikten sonra ambalajlanmış olarak özel kolilerinde siparişi verdiğiniz mağazamızda ve seçilen zaman diliminde müşterilere teslim edilecektir.

Kurban Kolisi Bilgileri

Kurban koliniz yaklaşık olarak 19-22 kg (koli darası dahil) ağırlığa sahip olup koli içinde kesilen kurbanınızın; 2 kol, 2 but, 2 kafes, 1 gerdan, muhtelif yağlar ve takım sakatatını (akciğer, yürek, karaciğer) bulabilirsiniz.
Kurbanınızın sakatatlarından karın içi organları, paçaları ve kellesi hariç takım denilen akciğer, yürek, karaciğer bir ambalaj ile hazırladığımız koli içinde yer alacaktır.

CarrefourSA – KURBAN KESİM ORGANİZASYONU

Kurbanlıklarımız bayramın birinci günü noter huzurunda ilgili İl Müftülüklerinden din görevlileri eşliğinde Tarım Bakanlığı izinli olan hijyenik koşulların sağlandığı özel mezbahalarda, veteriner hekimlerin kontrolünde, profesyonel kasaplarca;
Istanbul mağazaları için Derman Et Tesisleri Seyhan /Adana, diğer mağazalar için Ankara’da Beşkardeşler Et Tesisleri, Istanbul yolu 23.km Susuz /Ankara’da kesilecek, soğutma işlemi uygulanacak, parçalanacak, kolilenecek ve internet yoluyla alım yapan siz müşterilerimize teslimatın yapılacağı mağazalara soğutucu donanımlı araçlarla nakledilerek ,mağaza soğuk hava dolaplarımızda saklanıp tarafınızdan teslim alınması için sizleri bekleyecektir.

CarrefourSA – DİNİ VECİBELER, HUKUKİ SORUMLULUKLAR, SAĞLIK KONTROLLERİ

Kurbanlarınızın vekaleti sipariş verdikten hemen sonra otomatik olarak alınmış olacak ve kesimi yapan kasaba verilecektir. Bu bilgi sizlere alımınız sonrası formda bildirdiğiniz adrese iletilecek bir e-posta ile size dönüş yapılacaktır. Kesim salonunda bulunan müftülük görevlisi hocalar kesim süresince, kesici kasaplarımıza, kurban kesimi için gereken İslami koşulları sağlayacaklardır.

Kesim süresince bir noter görevlisi de bulunacaktır.

Görevli veteriner hekimlerimiz kesim öncesi kurbanlıkların canlı muayenesini yaparak koçların kurbanlık olma efsafına uygunluklarını, kesim sonrası ise karkas ve iç organlarının sağlık muayeneleri yapılacaktır.

Kurban derileri ise kesim salonunda hazır bulunan THK kurumu yetkililerine teslim edilecektir ve sizlere gönderilmek üzere makbuzlandırılacaktır.

CarrefourSA – KURBAN VE BAĞIŞ KAMPANYASI

CarrefourSA online kurban alımı ile online bağış imkanı seçeneği de sunmaktadır. Mağazadan teslim almadan Lösev’e bağışlarınızı yapabilirsiniz. Kurban Bağışınız, ilgili “Lösev’in” makbuzu ve fiş/fatura ile CarrefourSA tarafından formda bildirdiğiniz iletişim adresine posta yolu gönderilecektir.

CarrefourSA – KURBAN KOLİSİ TESLİMAT BİLGİLERİ

Kurbanlarınızı sadece sipariş verdiğiniz mağazalardan online alım için internetten siparişi veren (veya vekalet sahibi olarak belirtilen) kişinin kimlik kartı ibrazı ile alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Teslim alacak kişi: Kurban Online alım için internetten siparişi veren kişi adına veya formda belirtilecek bir başka isim adına “koliyi teslim alacak kişi” olarak farklı olabilir, bu nedenle alım sırasında kimlik gösterilmesi zorunludur.

Kesim sonrası Mağaza’dan Kurban Kolisi Teslim alımı için uygun gün ve saatler.

Koli Teslimatı Gün Saat Bilgisi 1. gün 27.11.2009 Sadece kesim yapılmaktadır.

*Alış Saat Aralıkları: Ürün teslimatları siparişin verildiği mağazadan
28-11-2009 günü saat:14:00 ile 21:00
29-11-2009 ,30-11-2009 günlerinde 10:00 ile 21:00 saatleri arası teslim alınabilir.
*10:00 – 11:00, 11:00 – 12:00, 12:00 – 13:00, 13:00-14:00, 14:00 – 15:00, 16:00 – 17:00, 18:00 – 19:00, 20:00 – 21:00

Önemli Hatırlatma: Kurbanlarını yukarıda bildirilen gün ve saatlerde zamanında teslim almayan müşterilerimizin kurbanlıkları CarrefourSA tarafından LÖSEV’e müşterilerimiz adına gönderilecek ve kendilerine telefon ile bilgi verilerek gerekli evraklar ayrıca adreslerine gönderilecektir.
Kurban adetlerimiz her mağaza için belli sayıda sınırlandırılmıştır.

Not: Sayın müşterilerimiz tüm CarrefourSA ve CarrefourSA Expres mağazalarımızdan (Mayadrom ,Dünya Ticaret Merkezi ( DTM ), Göcek, Levent CarrefourSA Expres mağazaları hariç ) kurbanlıklarınızı kasadan ödeme yaparak ve ilgili satış formunu doldurarak mağazada verdiğiniz siparişle de yapabilirsiniz. Vekaletinizi mağazada bulunan kasap şefimiz alacaktır. Ödeme koşulları, fiyatlandırmada ve teslimatlarda herhangi bir değişiklik yoktur.

CarrefourSA – ÖDEME BİLGİSİ

Bir adet kurbanlık erkek koç KDV ve bütün hizmetler dahil 575 TL(Besyuzyemisbes Türk Lirası)’dır. AKBANK, YAPI ve KREDİ, GARANTİ, İŞ BANKASI bankalarının Carrefour Axess (12 Taksit, Axess (12 Taksit), Bonus (8 Taksit), Maximum (8 Taksit),World (8 taksit) kredi kartları ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

CarrefourSA – DESTEK ve DANIŞMA

İlgili tüm soru ve önerileri [email protected] adresine veya 444 10 00 Alo CarrefourSA müşteri hizmetleri numarasına iletilebiliniyor.

Yorumlar kapalı.