Maltepe Tercüme Bürosu Hizmete Girdi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe’deki tercüme bürolarına bir yenisi daha eklendi.

Maltepe Merkez’de Noter’in bulunduğu sokaktaki Güneysu İş Merkezi B Blok’ta hizmete başlanan Maltepe Tercüme Bürosunda İngilizce Tercüme işleri yapılmaya başlandı.

Olay Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan İngilizce Öğretmeni ve Yeminli Tercüman Yalçın Batalay’ın kurduğu Maltepe Tercüme Bürosu adli, idari tercümelerde yapmakta.

Yalçın Batalay; "1996 dan beri İNGİLİZCE ÖĞERTMENLİĞİ YAPARKEN 2000 den bu yana serbest olarak burolara tercume işi yapmaya başladım o sıralar benım için ek bir işti. Son 10 yıl içinde bırçok kurs, okul, gençlik merkezi ve halk eğitim ve derneklerde ingilizce dersi verdim.

Yaklaşık 8 yıldır İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye tercüme yapmaktayım. Bu yıl içinde gelişen bölgesel ihtiyaçları gözeterek tercüme ofisi açmaya karar verdım, bu mevcut ofiste hizmet vermeye başladım.

Çok sayıda tüm dünya dillerinden Türkçe’ye ve Türkçe’den diğer dillere tercüme veren tercümanlarla entegre bir hizmet vermekteyız.

Dogru guvenilir ve kalıteli tercüme yapmak için tum dikkatimle bu işe yoğunlaşmış durumdayım. Tercümelerımız noter onaylı olup ,istenmesi halinde müşteriye hızlı hizmet verebilmek için belgelerın noter tasdiklerini de yapmaktayız.

Maltepe Tercüme: (0216) 305 50 25 – (0535) 880 21 58

Yorumlar kapalı.