CHP’den İnternette ÜCRETSİZ İngilizce Eğitimi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP İstanbul İl Başkanlığı alternatif 2010 Kültür Başkenti etkinlikleri çerçevesinde dünyada milyonları İngilizce konuşturan New English Discoveries Online İnteraktif Eğitim Programını, Eduline Eğitim Teknolojileri işbirliği ile İstanbul halkına internetten sertifikalı İngilizce eğitim projesi başlattı.

Yapılan açıklamada projeden amaçlanan, Avrupa Kültür Başkenti sıfatı yüklenen İstanbul’a, bu kente yaşayan halkın Dünya ile iletişim kurabilmesi ve aracısız anlaşabilmesini sağlamaktır.

İngilizcenin dünyada en çok konuşulan lisan olması nedeniyle CHP il başkanlığınca İngilizce eğitime öncelik verilerek diğer Avrupa dillerinin de ücretsiz eğitimini vermek için çalışmalar sürdürüyor.

Online İngilizce eğitimi kim verecek?
Eğitim, New English Discoveries Online konusunda en yetkin kuruluşlarından biri olan Eduline Eğitim Teknolojileri tarafından ve internet üzerinden verilecek.

Eğitimin süresi ve içeriği ne olacak?
Eğitim katılıma bağlı olarak sürdürülecek ve 10 Ekim 2009 itibarı ile başlatılacak. Eğitim 3 ay süreli kur’lar şeklinde 2010 sonuna kadar sürecek. Kurs sonunda günlük İngilizce anlama ve konuşma yeterliliğini edinilmiş olacak ve katılım sertifikası verilecek.

Eğitim Nasıl Alınacak?
Eğitimin 2 şekilde alınması mümkün:

1.Yol: Ücretsiz – Vatandaşlar CHP İstanbul il başkanlığına şahsen müracaat ederek sisteme kayıt edilecek ve kendilerine Ücretsiz Online Şifresi verilecek. Bu suretle İnternetten 7 gün 24 saat istedikleri zaman bulundukları yerde (evde, işyerinde, tatilde) İngilizce eğitimlerini alabilecekler.

2.yol: Ücretli – Vatandaşlar İstanbul İl Başkanlığına telefonla müracaat ederek alacakları referans numarası ile Web sitemizden doğrudan kayıt olacaklar. Yurt dışında 132 Euro olan Programa sadece 30 TL karşılığında sistem kendilerine şifre verecek.

Bu eğitim hizmetinin verilmesi için CHP İstanbul il Başkanlığı ile Eduline Eğitim Teknolojileri kendi aralarında yapmış oldukları anlaşma ile hizmeti vatandaşla buluşturuyorlar.

Yorumlar kapalı.