Kaymakam’dan Süreyyapaşa’ya Teşekkür

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Branşında önemli devlet hastanelerinden biri ve Maltepe sınırları içinde olan Süreyyapaşa Göğüs, Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi’ni Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

1951 senesinden bugüne hizmet veren ve özellikle tüberküloz hastaları için derman yuvası olan Süreyyapaşa Göğüs Kalp ve Damar Hastalıkları Hastanesi’ni Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur’un ziyareti sırasında edindiği izlenimler hastaların memnuniyeti ve alanında başarılı çalışmaları sonucu, Teşekkür Belgesi ile ödüllendirdi.

Ödülü hastane yönetimi ve tüm çalışanlar adına Süreyyapaşa Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Adnan Yılmaz aldı.

Yılmaz “Kaymakamımızı sağlığa karşı duyarlılığından dolayı tebrik ediyorum. Hastanemiz İstanbul İl Denetimi Kalite sonucunda 2. kez hizmet kalite değerlendirmelerinde en başarılı hastane seçilmiştir. Bu başarı, sizlerin duyarlılığı neticesinde bizlere duymuş olduğunuz güven ile ortaya çıkmıştır” dedi.

Kaymakam Okur “Hastanemiz; Maltepe’nin ülkemiz insanlarına sunduğu çok önemli bir hastanedir. Bu hastaneye Türkiye’nin her bölgesinden hastalar gelmekte ve derman bulmaktadır. Ziyaretlerim sonucunda da insanlarımızın mutluluğuna bizzat şahit olmak beni memnun etti. Bunun ödüle layık bir çalışma olduğundan dolayı ödüllendirme gereksinimi duyduk. Başarı hepimizin başarısı, başarı Maltepe’nin başarısıdır. Hastane Başhekimimiz şahsında tüm ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

Yorumlar kapalı.