Tadilatı Yapılan Okula KANKALI Açılış

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartal Yeni Mahalle’deki Hesna Gündeş İlköğretim Okulu Çocuk Büro Polisleri tarafından tadilatı yapılarak 2009-2010 Eğitim-Öğretim yılına törenle başladı.

Törene İstanbul Ak Parti Milletvekili Mehmet Sekmen, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Tuğrul Pek, Kartal Kaymakamı Hasan Bağcı, Milli Eğtim Müdürü Eyüp Atasoy, İstanbul Çocuk Şb. Müdürü Sedat Ercoşkun, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Açılış töreninde Mehmet Sekmen, Tuğrul Pek ve Hasan Bağcı birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar çocuk büro polisleri ve velilerin ortak çalışmaları neticesinde güzel bir şekilde yeni eğitim öğretim yılına hazırlanan okula emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Mehmet Sekmen eğitimin önemine vurgu yaparak ülkelerin yükselişi yarınlarımızın teminatı çocuklarımızın iyi bir şekilde yetişmesine bağlıdır dedi.

Tuğrul Pek yeni eğitim ve öğretim yılında öğrenciler başarı diledi.

Ayrıca İş tulumları giyerek okulun boyasını tadilatını yapan polislerde teşekkür ettiler ve öğrencilere polise ihtiyaç duyduklarında ALO KANKA HATTI:1550’yi arayarak ulaşmalarını söyledi.

Daha sonra okula yardımlarından dolayı okul yönetimi tarafından Milletvekili Mehmet Sekmen ve Çocuk Şube Müdürlüğüne birer adet plaket verildi. Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından ”KANKA 1550” kısa mesaj hattı ile ilgili öğrencileri bilgilendirmek amacı ile birer adet kitapçık dağıtıldı.

Törende en çok dikkat çeken ise üzerlerinde kanka yazılı palyaçolardı. Çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kanka kıyafetli palyaçolar hatıra fotoğrafı çetirmeyide ihmal etmedi.

Yorumlar kapalı.