Maltepe’den Afet Bölgesine Yardım Eli

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi’de Sivil toplum Örgütleri Koordinatörlüğü ile birlikte yaşanan sel felaketi sonrasında afet bölgesine bir yardım aracı gönderdi. Bu gün sabah sekiz otuzda yetmiş evler köprüsünün altında yer alan atölyeden yola çıkan Afet yardım aracı, Çatalca ve Silivri’ye su ve erzak yardımı ulaştırdı..

Çatalca Nazım Özbay Kültür Merkezi’ne erzak ve sudan oluşan yardım paketlerini bırakan yetkililer, daha sonra Silivri Belediyesinin Selimpaşa ek binasına geçerek buraya da yardım paketlerini teslim ettiler.

Yardım paketlerini teslim alan Çatalca ve Silivri Belediyesi yetkilileri Başkan Zengine teşekkür ederek, bu kötü günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için şükranlarını sundular.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Maltepe Belediye Başkanı Prof Dr. Mustafa Zengin, sel felaketinde zarar gören bütün vatandaşlara geçmiş olsun diyerek “ Bu bir sorumluluk örneğidir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun mağdur olan halkımıza yardım etmek her şeyden önce insanlık görevidir. En kısa zamanda oradaki vatandaşlarımızın zararlarının karşılanmasını temenni ediyorum“ dedi.

Yorumlar kapalı.