Maltepe Trabzonlular Derneği İftar Yemeği

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Trabzonlular Derneği’nin Dream Hill Hotel’de düzenlediği iftar yemeği’nde iş, siyaset ve spor dünyasından önemli isimler biraraya geldi.

İftar yemeğine; Ak Parti Milletvekili Mehmet SEKMEN ve Mahmut DEDE, Maltepe Kaymakamı Ahmet OKUR, Ak Parti Maltepe İlçe Başkanı Adem GÖKTAŞ, Maltepe Eski Belediye Başkanı Fikri KÖSE, Kadıköy Milli Eğitim Müdürü Ferşat AYAR, Maltepe Sağlık Grup Başkanı Mustafa ÇAĞLAR, Sürayyapaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Osman AYDIN, Masiad Başkanı İlhan ÖZÜPEKOĞLU, MHP Kartal Belediye Başkan Adayı Ahmet ÇAKIROĞLU, belediye meclis üyeleri ve dernek üyeleri katıldılar.

Kamil Karabak ”Seçimlerde Aday Olacağım”
Maltepe Trabzonlular Dernek Başkanı Kamil Karabak açılış konuşmasında şunları söyledi. ”Tüm katılımcılara davetimize iştirak ettikleri için teşekkür ediyorum. Ekim ayında derneğimizin genel kurulu olacak ve bu görevi tekrar üstlenmek istiyorum, yeni yönetimde görev almak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Futbol Federasyonu Yöneticisi Tuncay Karartı İftar Yemeğine Katıldı
Türkiye Futbol Federasyonu Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Karartı iftar yemeğine katıldı. Tuncay Karartı ile birlikte Vakıfbank Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Halim Kanatçı’da iftar yemeğinde yer aldı.

Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin İftara Katılmadı
Trabzonlu doğumlu ve bir dönem Maltepe Trabzonlular Derneği’nde de görev yapan Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin iftar yemeğine katılmadı.


İftar yemeğine beklenenin üzerinde katılım oldu

Nursan Selçuk, Halim Kanatçı ve Tuncay Karartı


Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Erdoğan Akkaya ile
Bahattin Yetkin ve Kadri Karaman birlikte oturdular.


Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur, Ak Partili Milletvekilleri,
Eski Belediye Başkanı Fikri Köse ve Ak Parti Maltepe İlçe
Başkanı Adem Göktaş

Yorumlar kapalı.