Süleyman SOYLU Maltepe’de

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Pazar Günü Saat 17:00’de Maksev’de Maltepeli Demokrat Partililerle buluşan Genel Başkan Süleyman Soylu Maltepe Belediye Başkan Adayı Aylin Özel’le birlikte davetlileri selamladıktan sonra bir konuşma yaptı.
"Ülkemize çok güzel projeler hazırlıyoruz. Benim en büyük gücüm 53 milyon çalışma çağındaki insanımdır. Onu eğitime, üretime kattığım zaman yarınlara umudunu taşıyan bir Türkiye olacaktır. Benim ülkem zengin bir ülke olacaktır. Bunlar yapamadılar. Bunlar Türkiye’yi de idare edemiyorlar.
Yeni bir anayasa getireceğiz. Hakların ve özgürlüklerin içinde olduğu, imtiyazsız bir Cumhuriyet’in milletimizle buluştuğu, insanların yarınlarına ümitle baktığı bir anayasa…
Bizim iktidarımız milletinin devletine güvendiği bir anlayışı ortaya koyacak. Askerden gelen gençlerimizi sahipsiz bırakmayacağız. Bugün 500 milyon maaş alacaksınız, İstanbul’da 600 milyon kira vereceksiniz. Bizim iktidarımız emeklilerin en rahat ettikleri, bin liranın altında maaş almadığı bir iktidar olacak.
Teşvik Yasası’nı değiştireceğiz. Artık teşviki, bunların yaptığı gibi, kendi adamına daha sonra kazanç olarak dönebilen bir anlayışla yönetmeyeceğiz. Modern bir teşvik anlayışı sunacağız. Yüzde 70 dolaylı vergi dünyanın hiçbir yerinde yok. Olmaz da. Benim ülkemde var. Bu üretimi daraltmakta, Türkiye’yi ithalat cenneti haline getirmektedir. 6 yılda sadece 183 katrilyon faiz ödenmiştir. Buna birilerinin itiraz etmesi lazım. Tertemiz bir siyasetçi olarak buna başkaldırıyorum ve itiraz ediyorum."

Yorumlar kapalı.