Cevizli Kültürspor Kulüp Binasına Kavuşuyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir süre önce antreman ve maç sahasına kavuşan Cevizli Kültürspor şimdi de kulüp binasına kavuşuyor. Maltepe Belediyesi tarafından yaptırılan Cevizli Kültürspor Tesisleri’nin ikinci ayağı olan kulüp binasının temeli Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse tarafından atıldı. İki kat üzerinden planlanan kulüp binası duşlar, soyunma kabinleri, müdür, teknik direktör, antrenör odaları, terası ve kafesi ile muhteşem bir görünüme bürünecek.
Temel atma törenine Maltepe Belediye Başkanı Fikri Köse, Başkan Danışmanı Kubilay Köse, Cevizli Kültürspor Başkanı Gökay Ergün, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Bıyıklı, Erdoğan Işık, Genel Kaptan Ahmet Göktaş ile futbolcular katıldılar.
Açılışla ilgili olarak Cevizli Kültürspor Başkanı Gökay Ergün şunları söyledi “Spor yapan gençlerin suç işleme oranı, spor yapmayanlara göre daha az.
Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Işık “Bir spor kulübü bir şehri kuşatan tehditlerin kalkanıdır.
Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Bıyıklı “Spora yapılan hizmet hem sporcuya, hemde şehre yapılan bir hizmettir"
Genel Kaptan Ahmet Göktaş “Gençleri kahve köşelerinden ve kötü alışkanlıklardan koruyacak olan bu tesis şehre sunulmuş en önemli hizmettir.
Başkan Danışmanı Kubilay Köse “Spor ve sporcular sadece bedensel değil, ruhende gelişirler, tüm gençlere spor yaptırabilirsek eğer korkusuz bir toplum oluruz” dedi.

Yorumlar kapalı.