TÜMSİAD’tan İstanbul Ticaret Odası Başkanı Murat Yalçıntaş’a Ziyaret

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi E-5 Kenarında olan Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkan Dr. Hasan Sert, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldırım ve Genel Sekreter Fatih Güngör ile İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette Sayın Yalçıntaş , Dr. Hasan Sert’e yeni görevinde başarılar diledi ve İTO olarak TÜMSİAD üyelerinin kalkınması için her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Dr. Hasan Sert ise , Sayın Yalçıntaş’ın bu nazik yaklaşımına teşekkür ederek İTO ile birlikte KOBİ’lerin uluslar arası pazarlarda söz sahibi olması için özgün projeler üreteceklerini belirtti.

Sert, TÜMSİAD’ın önümüzdeki dönemde Türkiye genelinde şube sayısını artıracağını ve yurt içi ve yurt dışındaki tüm şubelerin uluslar arası kalite standartlarına uygun çalışması için Yönetim Kurulu özverili bir çalışma yürüttüklerini de açıkladı.

Ayrıca TÜMSİAD olarak , KOBİ’lerin sesi soluğu olmaya devam edeceklerini ve günümüzde yaşadıkları ekonomik sıkıntılardan onları kurtarmak için ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla temasa geçerek gerekli çözümleri üreteceklerini ifade etti. Görüşmeler sonucunda karşılıklı plaket takdiminden sonra Genel Başkan Dr. Hasan Sert İTO’dan ayrıldı.

Yorumlar kapalı.