Yusuf Güney Maltepelileri Coşturdu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi Ramazan’ın ikinci gününde Ramazan Köyü’nü dolduran yaklaşık 6 bin kişi genç şarkıcı Yusuf Güney’in şarkıları ile coştu.

Özellikle “Heder oldum aşkına “ parçası ile listeleri zorlayan şarkıcı, Maltepeli gençleri bir kez daha kendine hayran bıraktı.

2008 yılında Rafet El Roman ile aşk-ı virane şarkısına düet yaparak büyük bir hayran kitlesi oluşturan ve 2009 yılında çıkardığı “ bir sevda masalı “ adlı albümü ile gönülleri feth eden Yusuf Güney, 22 Ağustos akşamı Maltepelilerin karşındaydı. Ramazan köyünü hınca hınç dolduran vatandaşlar, şarkılara birlikte eşlik ederek güzel bir akşam geçirdiler.

“ Bir sevda masalı “ adlı albümünden eserler seslendiren şarkıcı, Heder oldum aşkına, aşkım aşklarından bulasın, git bedenim buralardan, elimde değil, bir sevda masalı isimli parçaların yanı sıra, diğer sanatçıların şarkılarına da yer verdi.

Konseri dinleyen kalabalık, bir ara ellerindeki çakmakları hep birlikte yakarak güzel görüntüler oluşturdular. Vatandaşlar zaman zamanda kendi aralarında dans ederek akşamın keyfini çıkardılar.

Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Yusuf Güney, konserin sonunda son zamanların favori dansı kolbastı ile Maltepelilere veda etti.

Yorumlar kapalı.