Maltepe Belediyesi’nin Kardeşi Altınoluk Belediyesi Oldu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtigimiz günlerde Balıkesir’de düzenlenen 20. Burhaniye-Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali’ne CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile birlikte Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’de katıldı.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın yanısıra festivale katılanlar arasında ; CHP Genel Sekreteri Önder Sav, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen ve Parti Meclisi Üyesi İlker Karaoğulları’nın da bulunduğu heyet festival açılışının ardından Altınoluk Belediyesi’ni ziyaret ettiler.

CHP Balıkesir İl Başkanı İrfan Barış, Edremit İlçe Başkanı Mahmut Ceylan ve Belde Başkanı Cahit Erol ile parti teşkilatından birçok isim de ziyarette hazır bulundu.

Baykal’ın konuşmasının ardından gerçekleştirilen törende, CHP’li Altınoluk Belediye Başkanı Hasan Özpolat, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ve CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Altınoluk Belediyesi ile İstanbul Maltepe Belediyesi arasında kardeşlik protokolünü imzaladılar.

Yorumlar kapalı.