Geleceğin Futbolcu Gençleri Sertifika Aldılar

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İdealtepe spor Kulübü, ücretsiz futbol okulu birinci etap çalışmalarının tamamlanması sebebiyle bir sertifika töreni düzenledi.

Törene İdealtepe Spor kulübü Başkanı Erol Karaçay, Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Karaağaç ve Nail Çiftçi, İdealtepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Nazif Bel, sporcular ve aileleri katıldı.

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim

Düzenlenen törende bir konuşma yapan İdealtepe Spor kulübü Başkanı Erol Karaçay, Atatürk’ün “ Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim ” sözünü hatırlatarak, sizlerde gelecekte Atatürk’ün istediği özelliklerde birer sporcu olacaksınız. Belki de ileride sizlerin içinden ülkemize başarı getirecek sporcular çıkacaktır. Sizlerin başarısı için elimizden geleni yapacağız “ diye konuştu.

Sertifikalarını Fevzi Karaağaç ve Nail Çiftçinin elinden aldılar

Konuşmanın ardından birinci etap çalışmalarına katılan sporculara sertifikaları verildi. Sporcular sertifikalarını Maltepe Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Karaağaç ve Nail Çiftçinin elinden aldılar. Geleceğin sporcularına tek tek belgelerini veren Fevzi Karaağaç ve Nail Çiftçi, sporcularla birde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar kapalı.