Başkan Zengin’den Emniyet Müdürü’ne Ziyaret

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe’ye yeni tayin olan Maltepe Emniyet Müdürü Dindar İlhan’a hoş geldin ziyaretinde bulundu.

Beraberinde başkan yardımcıları Nail Çiftçi ve Fevzi Karaağaç ile birlikte Maltepe Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin’i, yeni emniyet müdürü Dindar İlhan makam kapısında karşıladı.

Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, daha önce Maltepe Belediyesi tarafından emniyetin hizmetine verilen ve bir süre önce belediye tarafından geri alınan araçların kiralık araçlar olmasından dolayı utanç duyduğunu ifade ederek, bağış yoluyla konferans salonu yaptırdıklarını söyledi ve aynı yolla neden emniyetimize araç almayalım şeklinde konuştu.

Başkan Zengin sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Göreve geldiğimizde belediyedeki kiralık 34 aracı iade ederek, belediyemize 317 bin TL tasarruf kazandırdık. Belediyedeki arkadaşlarımız araç konusunda zorlandıklarını söyleseler de, siz zorlanın diyoruz. Bağış yoluyla her yıla beş araç düşmesi planlanarak emniyetimize 5 araç hediye edeceğiz” dedi.

Araçlar bağışlanıncaya kadar, Maltepelilerin huzurunu sağlayan emniyet güçlerimize, belediyemizin tüm resmi araçlarını geçici olarak verebiliriz diyen Zengin, resmi araçları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz dedi.

Maltepe’nin çiçeği burnundaki Emniyet Müdürü Dindar İlhan, , ekipler amirliğinin, çocuk büro ve trafik hizmetlerinin bulunduğu alandan emniyetin tahliyesinin istendiğini ve bu doğrultuda, yer sorunu bulunduğunu ifade ederek geçici olarak başkan Zengin’den yer istediğinde bulundu.
Başkan Zengin’de bu isteğe olumlu bakarak, yer isteğiyle ilgili araştırmaların yapılacağını söyledi.

Yorumlar kapalı.