Zeki Şahin “Ne Mutlu Maltepesporlulara”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi Spor, Eğitim, Kültür ve Sanat Komisyonlarından Sorumlu Meclis Üyesi ve Maltepe Belediye Başkanı Spor Danışmanı Zeki Şahin yaptığı konuşmasında şunları söyledi.

Şahin ”Maltepespor’a destek veren herkese teşekkür ediyoruz, Maltepespor’un başarısı için Maltepespor tarihinin en güçlü yönetimini, en seçkin insanlarını bir araya getirdik.

Bazı dönemlerde Maltepespor’da uzun seneler başkanlık yapmış isimleri de Nuri Erkoç başkanlığında yöneticilik yapmaları yönetim kurulunun ne kadar vefakar ve Maltepe’ye başarıyı getirmek istediklerinin göstergesidir.

Maltepe Belediye Başkanımız Sayın Prof.Dr.Mustafa Zengin önderliğinde Maltepespor Başkan ve yönetim kurulu üyelerimiz Maltepespor’u layık olduğu noktaya taşıyacaklardır.

Belediye başkanımızın ve belediyemizin destekleriyle Maltepespor’un kanayan yarası olan olan tesisleşmeyi de Maltepespor’a kazandırarak Maltepespor’u tesis fukarası olmaktan çıkarmayı amaçlıyoruz. Bu çalışmalarımız Maltepe halkının desteğiyle olacaktır. Maltepespor camiası çok kongreler yapmıştır, bu da onlardan biri olmuştur. Maltepespor’a emeği geçen herkese teşekkürler ederim.

Yeni bir belediye başkanı ile Maltepe’de hiçkimseye ön yargımız yok, inşallah Maltepespor layık olduğu yere gelecektir. Bugüne kadar bu kulübe çivi çakana, emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Maltepe’nin sporuna destek olan herkese açığız.

Sayın Belediye Başkanımızın düşüncelerinin bu olduğunu herkesin bilmesi gerekir. Maltepe’yi ve Maltepelileri seviyoruz. Ne mutlu Maltepesporlulara” dedi.

Yorumlar kapalı.