Mutlu “Hep Krizlerde Başkanlık Yaptım”

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepespor Başkanı Hanifi Mutlu kongrede yaptığı konuşmasında şunları söyledi. Mutlu ”Zor ve meşakkatli bir iş, yeni yönetimi bu göreve aday oldukları için kutluyorum.

Göreve çok zor şartlarda geldim. Maltepeli olarak göreve çağrıldım. İpotek altında olan bir kulüptü Maltepespor Kulübü. Dosyalara itiraz olmadığı için borçlar kesinleşmişti. Federasyondan lisans çıkartılamıyordu. Şansızlıklar hep kapımızı çaldı.

İlk başkanlığımda deprem oldu. ikinci başkanlığımda küresel krizden etkilendik. Şirketimde sağladığım tarrufu kulübümde de sağladım. Belediye başkanımız bizi aday göstermişti ama ilk toplantımıza gelmemiş bu beni çok üzmüştü. Maltepespor’un dikili bir ağacı yok, rica minnetlerle antreman sahası buluyoruz. Bulvarspor’la davamız devam ediyor. belediye başkanının Maltepespor için bir şans olduğunu düşünüyorum. Maddi yönden destek alamadık.

Küme düştük, bu benim evlat acısı gibi içime oturdu. İki yol boyunca otellerden ve restaurantlarda büyük destek gördük, benim dönemimde bize destek olan herkese teşekkür ediyorum yeni yönetimede başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar kapalı.