Maltepe Belediye Başkanının Gazabı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediyesi tarafından Maltepe Emniyet Müdürlüğü emrine hibe edilen 4 polis aracı Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr. Mustafa Zengin’in emirleri ile hiçbir gerekçe gösterilmeden geri çekildi.

Maltepe Emniyet Müdürlüğü polis araçlarını Maltepe Belediyesi’ne teslim etti.

Fikri Köse döneminde emniyet hizmetlerinin daha süratli yapılması maksadıyla Maltepe Emniyet Müdürlüğü emrine 4 adet polis aracını hibe edilme prosedürü gerçekleşmişti.

Seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi ve belediye başkanlığını Mustafa Zengin’in kazanması ile devam eden hibe süreci Mustafa Zengin’in onayıyla proje aynen yürütüldü. Ve araçlar Maltepe Emniyet Müdürlüğü emrine tahsis edildi.

Geçtiğimiz günlerde Maltepe Senfoni Orkestrası konseri ile ilgili gerekli yasal izinler alınmadığı için emniyet müdürlüğü belediyenin kültür müdürünü emniyete davet ederek ifadesine başvurmuşlardı.

Bu bu olaya çok sinirlenen Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin Emniyet hibe edilen 4 aracı geri istedi. Söz konusu 4 araç Maltepe Belediyesine teslim edildi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Maltepe Belediye Başkanlığı yetkilileri araçların ihtiyaçtan dolayı geri çekildiğini ifade ettiler.

Yorumlar kapalı.