Nuri Erkoç Geliyor…

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

18 Temmuz 2009 Cumartesi günü Maltepe Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak olan Maltepespor Kongresi’nde Eski Maltepespor Başkanı Nuri Erkoç Başkan adayı olacak.

Nuri Erkoç’un Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Listesi’nde Maltepespor’un bazı eski kulüp başkanları da yer alıyor.

Maltepe Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Zengin’le tam bir mutabakat sağlayan başkan Nuri Erkoç ”hedefimiz şampiyonluk tekrar 2.Lig’e dönerek, orada da şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

Hanifi Mutlu Bıraktı
Maltepespor Başkanı Hanifi Mutlu kongrede aday olmayacağını ifade etti. Kulübü yaklaşık 1 trilyonluk borçla devr alan Hanifi Mutlu 650 bin TL. borçla devir edecek. Daha önce kongre kararı alarak başkanlıktan ayrılacağını deklare eden Başkan Hanifi Mutlu Maltepespor’da yeni yönetime başarılar diledi.

Nuri Erkoç Olay Gazetesi’ne yaptığı açıklamada şunları söyledi.

MAKSEV’le Ortak Hareket Edeceğiz
Maltepespor Başkan Adayı Nuri Erkoç “Maksev Maltepe’nin köklü kuruluşlarındandır. Eskiden olduğu gibi yine Maksev’le ortak hareket edeceğiz.

FENERBAHÇE ile Yarın Görüşeceğiz
Maltepespor’un altyapısını güçlendirmek için Fenerbahçe ile yarın görüşeceklerini ifade eden Nuri Erkoç “Altyapımızı güçlendirmeliyiz, Maltepe’nin çocukları yetiştiklerinde Maltepespor’da oynamalılar, Süper Lig’de oynayacak futbolcular yetiştirceğiz.

Külüp Binasına 1 Kat Daha Çıkacağız
Tesis sorununu Maltepespor’un kulüp binasıyla çözeceklerini ifade eden Nuri Erkoç hali hazırda yer var olan 2 katlı kulüp binamızın üzerine 1 kat daha çıkıp futbolcularımıza yatacak yerler, yemekhane gibi yerler tahsis edeceğiz” dedi.

Yorumlar kapalı.