Beşiktaşlı Zengin’e İbrahim Üzülmez’den İmzalı Forma

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2008 – 2009 futbol sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş’ın milli futbolcusu İbrahim Üzülmez, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’ i makamında ziyaret etti. Spora merakı olan ve aynı zamanda Beşiktaş taraftarı olan Başkan Zengin’e Üzülmez Fortis Türkiye Kupası’nda giydiği ve bütün futbolcular tarafından imzalanan kendisine ait 19 numaralı formasını hediye etti.

Maltepe 100.Yıl Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Dr. Turhan Şalva ile birlikte Maltepe Belediyesine gelen İbrahim Üzülmez, yaklaşık bir saat başkan Zenginle sohbet etti. Daha önceden bir süre Maltepe’ de yaşadığını söyleyen futbolcu, Maltepe’yi sevdiğini ve buranın kendisi için çok önemli olduğunu söyledi.

Üzülmez ” Başkanımızın ismini daha önce duymuştum ama tanışmak kısmet olmamıştı. Kendisinin de Beşiktaş taraftarı olduğunu öğrendim. Dernek başkanımız Turhan beyle görüşmemiz sırasında eski bir Maltepeli olarak ziyaret etme gereği duydum “ dedi.

Kısa süre bir sohbetin ardından Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin İbrahim Üzülmeze çiçek ve Maltepe’nin simgesi olan Bakireler Anıtı plaketi takdim etti. İbrahim Üzülmezde diğer Beşiktaşlı futbolcular tarafından imzalanan Türkiye Kupası finalinde giydiği kendisine ait 19 numaralı formayı hediye etti.

Yorumlar kapalı.