İlk ve Tek Açık Alan Yapı Marketi Reha İnşaat

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bina, bahçe ve ofislerinizin yapılışı, tamiratı ve dekorasyonu ile ilgili ihtiyacı karşılayan, her türlü malzeme ve hizmetleri uygun fiyatlarla 20.000m2’lik açık alan satış yeriyle hizmet veriyor.

Yapılarda kullanılan ürünlerle ilgili marka çeşitliliğini daha da arttırarak çok sayıda alternatiflerde beraberinde sunuyor.

Hedeflerinin Türkiye’de yapı malzemeleri sektöründe ön sıralarda yer alma olduğunu ifade eden Reha İnşaat Yetkilileri ”Bununla birlikte yapı danışmanlığınızı da yaparak geniş çerçevede hizmet verebilmektir.

Kalkınmanın yapı taşlarından biri olan inşaat sektörünün üstlendiği yaşamsal işlevler, en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedefliyoruz.

Bu dev ve zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen Reha İnşaat, gerçekleştirmiş olduğu ilk projeden bugüne, her zaman ”zirve”yi hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir” diye ifade ediyorlar.

Ferhatpaşa’da hizmet veren Reha İnşaat Türkiye’nin ilk ve tek 20.000 metrekare açık alan yapı marketi olma özelliğini de taşıyor.

Yorumlar kapalı.