Maltepe Emniyet Müdürü Necmettin PEK

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği HUZUR toplantısı Küçükyalı’ daki Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Huzur Toplantısı’nın açılış konuşmasını yapan Maltepe Emniyet Müdürü Necmettin PEK şunları söyledi ” Konuşmamızda sürçü lisan edersek affola, görevimiz hatiplik değil, halkımızın güvenliğini sağlamaktır.

Maltepe’de 11 aydır görevdeyim, 1 ay sonra yeni görev yerimde olacağım. Bizi buraya layık görenlere şükranlarımı sunuyorum.

Ekibimle gerekli birikime sahibiz, başarı halkla beraber olur, hiçbir zaman insanlar arasında ırk, din, dil, cinsiyet gözetmeksizin vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz.

Hoşgörü herşeyin anahtarıdır. Bu toplantılar kendimizi anlatmak için bir fırsattır. Varlık sebebimiz halka hizmet etmektir, halkın güvenliğini sağlamaktır.

İlçeyi yönetenler arasındaki çark işlediği sürece bu vatandaşlara hizmet olarak dönecektir. Uyum hizmette kaliteyi gösterir.

Belediye Başkanımız Fikri Köse’ye, yeni belediye başkanımız Mustafa Zengin’e ve İlçe milli eğitim müdürümüze bize gösterdikleri yaklaşım, hoşgörü ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

500 bin nüfuslu bir ilçede yaşıyoruz, ilçe emniyetimizde 600 personel görev alıyor ve bunlar vardiyeli çalıştıkları için günde 200 personelle hizmet veriyoruz.

150 bin araç dosyasını bilgisayar ortamına taşıdık. Varolanlara 15 mobese kamerası ekledik.

Bizlerin de eleştirilmeye ihtiyacı var, bizleri eleştirin ki, hep birlikte daha iyisini yapalım. Maltepe’ye birşey yapacaksak burada herkesin emeği olmalıdır” dedi.

Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin’de yaptığı konuşmasında ”Bu toplantıda olmak ve Fikri Köse’yi de aramızda görmek mutluluk verici. Emniyet teşkilatımızın Maltepe’de ellerinden geldiğince çalıştıklarına inanıyorum. Maltepe’nin sorunlarını her platformda tartışalım ve çözümlerini de yetkilelerden isteyelim” dedi.

Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar, Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Pek’e Maltepe’ye katkılarından dolayı çiçek takdim etti.

Yorumlar kapalı.