Başkan Muhtarları Ziyaret Ediyor…

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, ilçe genelinde yaptığı ziyaretlere devam ediyor. 29 Mart yerel seçimlerinde yeni seçilen muhtarları ziyaret eden Başkan Zengin, çalışmalarında başarılar diledi.

Altayçeşme Mahallesi muhtarı H.Arzu Toker, idealtepe mahallesi muhtarı Hüseyin Nazif Bel, çınar mahallesi muhtarı Ayşem Möröy ve bağlarbaşı mahallesi muhtarı Ali Galip Yurduseven’i makamlarında ziyaret eden Başkan, kendileriyle fikir alış verişinde bulundu.

Mahalleleriyle ilgili eksikleri Başkan Zengine ileten muhtarlar, birlikte Maltepe’yi çok daha güzel yaşanabilir bir ilçe haline getireceklerini belirttiler.

Ziyaretlerde Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin de, ‘’ Biz on sekiz Mahalle muhtarımızla birlikre modern ve çağdaş bir Maltepe oluşturmak için kolları sıvadık. Sorumluluğumuzda olan her bir sokağımıza, her caddemize hizmeti götüreceğiz ‘’ dedi.

Ziyaretlerin ardından Mahalleleri gezen Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Başkanla hatıra fotoğrafı çektiren Maltepeliler isteklerini de Başkana iletme fırsatı buldular.

Güzel bir havada yapılan ziyaretlerde ideal tepe mahallesini gezen Başkan Zengin, yenilenen 50. yıl parkına da uğrayarak parkı bir süre dolaştı. Havayı fırsat bilerek yeşilin tadını çıkartmak için parka gelen Maltepelilerle de sohbet eden Başkan, bu tür ziyaretlerin devam edeceğini belirterek, elimizden geldiği kadar halkımızın içinde olacağız dedi.

Yorumlar kapalı.