AYEDAŞ’tan Futbol Resitali

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.(AYEDAŞ) bünyesindeki AYEDAŞ Spor Kulübü’nün düzenlediği Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası başladı.

   AYEDAŞ personeline futbol heyecanı yaşatmak ve personeli kaynaştırmak amacıyla bu yıl 6.cısı düzenlenen turnuvanın açılışına yoğun ilgi gösterildi.
   
   AYEDAŞ Personelinin aileleri ile katıldığı turnuvanın başlama vuruşunu Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve AYEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay KARARTI, AYEDAŞ Genel Müdürü Halil İbrahim LEVENTOĞLU ve Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Abdullah ATALAY yaptı.
   
   Açılış maçı büyük bir heyecana sahne oldu, son iki yılın şampiyonu ve grubun seri başı takımı Kadıköy İşletme Müdürlüğü Ümraniye İşletme Müdürlüğü ile 4-4 berabere kalarak puanları paylaştı.

   AYEDAŞ’ ın İşletme ve Birim Müdürlüklerinden oluşan 16 takımın mesai saatleri dışında mücadele ettiği turnuva yaklaşık bir ay sürecek.
   
   AYEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Karartı Futbol Turnuvası ile ilgili şunları söyledi. Karartı; “Kurum olarak personelimizin performansını arttırmak ve birbirleri arasındaki birlik ve beraberliği güçlendirmek adına geleneksel turnuvamızı düzenledik. Bundan sonraki süreçte de sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerimiz devam edecektir” dedi.

Yorumlar kapalı.