Zengin "Emniyet Seçimde Tam Not Almıştır"

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emniyet Müdürlüğü, kuruluşunun 164. yılını tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutladı. Kutlamalar çerçevesinde Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Pek ve beraberindeki heyet, Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’i makamında ziyaret etti.

Konuşmasına, yerel seçimler sonucu Maltepe Belediye Başkanlığı görevine seçilen Prof. Dr. Mustafa Zengin’i kutlayarak başlayan Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Pek, “Yapılan seçimlerin gerek şahsınıza, gerekse de Maltepe’ye hayırlı olmasını dilerim.

Emniyet teşkilatı olarak amacımız, görev süremiz boyunca, Belediye ve Emniyet teşkilatımızın uyumlu bir şekilde çalışarak Maltepe halkına daha güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunmaktır. Vereceğiniz tüm desteklerden dolayı tekrar teşekkür eder, yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi.

Emniyet Teşkilatı’nın 164. kuruluş yıldönümü sebebi ile kendisini ziyaret eden Maltepe Emniyet Müdürü Necmettin Pek’e teşekkür eden Başkan Zengin “Öncelikle Emniyet Teşkilatı’nın 164. kuruluş yıldönümünü tüm içtenliğimle kutluyorum. Emniyet Teşkilatı ile Belediyemiz arasındaki uyumlu çalışmanın, bundan sonraki süreçte de devam edeceğine inanıyorum.

Ayrıca 29 Mart seçimlerinin Maltepe’de huzur ve güvenli bir şekilde tamamlanmasında en büyük pay, emniyet mensuplarına aittir. Bundan dolayı da tüm Maltepe Emniyeti’ni bu başarılı ve özverili çalışmasından dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar kapalı.