Bulvarspor’dan Şampiyonluk Balosu

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kartal ‘ın köklü ve başarılı spor kulüplerinden Bulvarspor, Süper Amatör Lige çıkışını görkemli bir ortamda kutladı. Vesta Restoran ‘daki şampiyonluk yemeğine İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Belediye Başkan Vekili Ümit Özerol, İl Genel Meclis üyesi Kenan Çakal, Kartal Eski Belediye Başkanı Arif Dağlar, Kartal Belediyesi Eski Başkanı Ali Duranoğlu, Ünlü Armatör Halim Mete, AK Parti Tuzla Belediyesi Başkan Aday Adayı Köksal Köse, Demokratik Sol Parti (DSP) Kartal Belediyesi Başkan Adayı Orhan Nurman, DP Kartal İlçe Başkanı Mehmet Dinç, Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Denli, Kartalspor Yönetim Kurulu Üyesi Devran Demir, KASK kurucu Başkanı Adnan Balcı, KASK Başkanı Ali Osman Baran, Bulvarspor Teknik Direktörü Atilla Belentepe, Bulvarspor Şube Sorumlusu Salim Aykut, spor camiası, iş adamları, seçkin bir davetli topluluğu ve Bulvarsporlu futbolcular katıldı.

Bulvarspor’un şampiyonluklarına imza atan, Maltepe Belediyesi Başkan Danışmanı Mimar Kubilay Köse, muhteşem gecede yapmış olduğu “Hoş geldiniz” konuşmasında şunları söyledi: “ Şampiyonluk gecesine katılan, telefonla bizi kutlayan, çelenk yollayan ve şampiyonluk yemeğimize katılan siz değerleri konuklarımıza hoş geldiniz diyorum. Aramızda seçkin politikacılar, Belediye Başkanları, Başkan Adayları, iş dünyamızın saygın isimleri, spor camiamızın etkin isimleri olan sizler bu mutlu gecemizde yanımızda oldunuz, destek sundunuz. Ayrıca çeyrek asırı doldurduk bu vesile ile de 25. kuruluş yılımızı da kutluyoruz. Bu mutlu geceyi 25.yılımız ve şampiyonluk gecemiz olarak kutlamanın ayrıca mutluluğunu yaşıyoruz. Spor kulübümüzün yönetimi, üyelerimiz ve spor dostlarımızla birlikte olmak istedik.

Bizim elimizde hedefler vardı bu hedefleri bir bir yerine getiriyoruz. İlk hedefimiz tesisleşmekti sağ olsunlar büyüklerimizin sayesinde tesisleşme sona erdi. Artık bundan sonraki hedefimiz, şimdi nasıl Süper Amatör Lige çıktıysak bundan sonra da daha ileriki Liglere doğru adım adam ilerlemek. Altyapımız çok iyi, alt yapımızı çok kuvvetli yetiştiriyoruz. Pek fazla dışarıdan transfer etmeden kendi öz kaynaklarımıza yöneleceğiz ve Bulvarspor’u hak ettiği ve olması gereken yere mutlaka getireceğiz” diye konuştu.
Bulvarspor’un efsane Başkanı Kubilay Köse, Bulvarspor bünyesi altında yaklaşık 500 sporcu bulunduğunu, kulübün 1985 yılında kurulduğunu ve 1988 yılında da Federe yapıldığını da sözlerine ekledi.

Yorumlar kapalı.