Zengin, Müjdeli Haberi PERSONELE Verdi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   Mazbatasını alarak resmen göreve başlayan Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, devir teslim töreni sonrası yemekhane de personelle bir araya geldi. Yeni kadrosuyla beş yıl beraber çalışacağı mesai arkadaşlarının karşısına çıkan çiçeği burnunda Başkan Zengin’in heyecanı ve mutluluğu yüzünden okunuyordu.

Belediye personelinin tamamının katılım gösterdiği toplantıda bir konuşma yapan Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin, Maltepe’de ikamet eden her iki kişiden birinin oyunu alarak göreve geldiklerini hatırlatarak, ‘’ Bazı söylentiler var. Bunların hiç birine kulak asmayın. Herkes görevine devam edecektir.

Görevimiz Maltepe’ye ve Maltepe halkına en güzel şekilde hizmet etmektir. Bunu sizlerle birlikte başaracağız. Hekimlik dönemimde hasta ve hasta yakınlarına göstermiş olduğum hassasiyeti şimdi Maltepe halkına göstermekten onur duyacağımı bilmenizi isterim ‘’ diye konuştu.

Konuşma sonrası sendika temsilcileri ve belediye personeli Başkan Mustafa Zengine çiçek takdim ederek yeni görevinde başarı dilediler.

Yorumlar kapalı.