Mustafa Zengin İlk Açılışını Kütüphane ile Yaptı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Fikri Köse’den görevi devralır almaz ilk gün 120. Yıl Ziraat Bankası İlköğretim Okulunda kurulan Kütüphanenin açılışına katıldı. Açılışta Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya gelen Başkan Zengin, Okul yönetiminden okulla ilgili bilgiler aldı.

   Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ferşat Ayar’ın da katıldığı açılıştan önce, öğrenciler tarafından hazırlanan programı izleyen Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, yaptığı konuşmada okumanın önemini vurgulayarak ‘’ Bilgi insanı her konuda olgunlaştırır. Boş vakitlerinizi okuyarak değerlendirin ve bu alışkanlığı kendinize kazandırın. Diğer arkadaşlarınıza da okumanın önemini mutlaka anlatın. Okulunuzda açılan kütüphaneden mutlaka faydalanın. Ben okumaya önem veren biri olarak hayatım boyunca bunun faydalarını gördüm ve görmeye devam ediyorum ‘’ dedi.

    Daha sonra öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, öğrencilerle beraber açılış kurdelesini kesti. Kütüphane hakkında okul yönetiminden bilgiler alan Başkan Zengin, her türlü ihtiyaçlarında yardıma hazır olduğunu ifade etti.

Yorumlar kapalı.