CeBIT’te futbolcu geçidi

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu sene TTNET ve Avea, CeBIT Bilişim Eurasia etkinlikleri kapsamında hem millilerimizi hem de Galatasaraylı futbolcuları standlarında ağırladılar…

Milliler “Baba Ocağı” TTNET Standında

Futbol Milli Takımları Ana Sponsoru TTNET, CeBIT Bilişim Eurasia etkinlikleri kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Milli Takımlar Teknik Kadrosu ve Türkiye A Milli Futbol Takımı oyuncularını standında ağırladı.

TFF Başkanı Mahmut Özgener ile birlikte Milli Takımlar Sorumlusu Fatih Terim ve milli futbolcular tam kadro olarak TTNET’in organizasyonunda futbolseverlerle buluştu.

Milli futbolcular özellikle TTNET MÜZİK, TTNET VIDEO ve TTNET OYUN portallarına büyük ilgi gösterdiler. Başta TTNET VİTAMİN olmak üzere diğer TTNET ürünlerini de inceleyen milliler, TTNET servislerinin yeni yüzünü çok beğendiklerini ifade ettiler.

Galatasaraylı futbolcularda Avea standında

Avea, CeBIT Bilişim Eurasia 2008 etkinlikleri kapsamında, 6 yıldır ana sponsoru olduğu Galatasaray Spor Kulübü’nün yöneticilerini ve futbolcularını ağırladı.

CeBIT’te 7 numaralı Dijital Yaşam salonundaki Avea standında gerçekleşen buluşmada, taraftarlar büyük bir coşku içinde sevdikleri futbolcularla buluşmanın keyfini yaşadı.

Taraftarlar, Galatasaraylı sporcular tarafından imzalanan formaları ve futbol toplarını kazanma şansına sahip olurken onlarla sohbet etme fırsatını da yakaladılar.

Yorumlar kapalı.