Maltepe’de Yeni Kaymakamlık Binası Yapılıyor

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

   Yıllardır yapılması planlanan Maltepe Kaymakamlık binasına Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur el atarak İlçe Hükümet Konağı projesini Bayındırlık Bakanlığı 2009 yılı yatırım programına aldırmayı başardı.
   Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur’un bir an önce yapılması için öncelikle üstünde durduğu Kaymakamlık Binası’nın projeleri yapım aşamasında.
   Mülkiyeti Hazine’ye ait olan Altayçeşme Mahallesi’nde arsa tahsis edilerek, en kısa zamanda tamamlanacak. Arsanın projelerinin bitmesiyle birlikte 2009 yılında temeli atılarak, inşaatın bitirilmesi planlanıyor.
Maltepe Kaymakamı Ahmet Okur ”Kaymakamlık binasını 2009 yılı içinde başlayıp bitirmeyi hedefliyoruz. Yeni Kaymakamlık binasının hizmete alınmasıyla Maltepe’de pek çok sorun ortadan kalkmış olacak” dedi.
   bilindiği gibi göreve geldiği günden itibaren Kaymakam Ahmet Okur, Fındıklı mahallesi’nin okul ihtayacına el atmış orada bir bina ve 2 arsanın istimlak kararını aldırmıştı.
   Maltepe’nin tüm sorunlarıyla boğuşmaya başlayan Kaymakam Ahmet Okur’un bu gayretleri Maltepe halkını çok memnun ediyor.

   Olay Gazetesi: ”Devletin şevkatli kollarını halkın çıkarları için kullanan Maltepemizin değerli kaymakamı Ahmet Okur’u tebrik ediyor. Başarılarına yeni başarılar eklemesini diliyoruz.”
   

Yorumlar kapalı.